FacebookYoutubeInstagram

Ach, ta koncovka...

Uherské Hradiště Ostatní sporty 28. 12. 2017
Ach, ta koncovka...
Foto: sal
Inzerce

Při premiéře je smázli 13:4, v odvetě ale prohráli 1:3! Futsalisté Bazooka CF Uherské Hradiště na palubovce brněnských Atraps-Hombres doplatili především na mizernou koncovku. Největšími spalovači šancí byli Švancara (na snímku) s Prajzou.
Brno - UH. HRADIŠTĚ 3:1

„Věděli jsme, že soupeř touží po odvetě a navíc během podzimu výrazně posílil, když reprezentační kouč Brůna přivedl pět nových hráčů. Jakou mají formu, ukazuje pohled na tabulku, ve které jsou třetí,“ prohlásil před zápasem Jaroslav Hastík, kouč Bazooky, který postrádal kanonýra Bartoše a Mikulicu.

Jeho armáda se však nezalekla, první poločas byla aktivnější, vytvářela si šance, ale v gól přetavila pouze jedinou. „Obrovská škoda, že jsme nepřidali další trefy. Hlavně Švancara s Prajzou měli své šance proměnit,“ je přesvědčený Hastík. Nejtěsnější vedení drželi borci z Uh. Hradiště až do 36. minuty. Jenže pak nezachytili rychlý protiútok soupeře a bylo srovnáno. „Branka nás vykolejila a za minutu jsme po chybě v rozehrávce na půlce hřiště inkasovali podruhé, což vysadilo domácí na koně. I když jsme se ještě snažili o vyrovnání, v samotném závěru jsme dostali třetí gól. Je to škoda, odehráli jsme jeden z nejlepších zápasů, ale nemáme ani bod,“ posteskl si Hastík, jehož výběr vstoupí do roku 2018 na čtvrté pozici. Kdyby vedení udržel, je druhý s jednobodovou ztrátou na vedoucí Ostravu… Branka: Křivánek. Poločas 0:1.

UH. HRADIŠTĚ: Janečka - Malý, Šipka, Slaný, Silný - Skřivan, Křivánek, Prajza, Ohnutek - Filipský, Svízela, Sopůšek, Švancara.

Autor: ceh

Vaše názory

Obhájcům vypálili rybník „barbaři“

Uherské Hradiště

Obhájcům vypálili rybník „barbaři“

I když obhájce trofeje La Brusla vsadil na trojlístek prvoligových borců 1.FC Slovácko, na trofej pro vítěze...

27. 12. 2017
Santa Claus přál Tykalovi s Tarabusem

Uherský Brod

Santa Claus přál Tykalovi s Tarabusem

Praha, Budapešť, Nový Jičín, to byly další zastávky krasobruslařů Bruslařského klubu Uherský Brod v probíhající sezoně. A...

26. 12. 2017
Vodák vs. Tesařík 1:1, Živného ale neporazili...

Hluk

Vodák vs. Tesařík 1:1, Živného ale neporazili...

Pákaři Amrwrestling clubu Hluk se rozloučili s rokem 2017 stylově. Na tradiční Vánoční páce v Kněžicích si...

25. 12. 2017
Softbalista, nebo vzpěrač? Michal Kolůch zvládá obojí!

Kunovice

Softbalista, nebo vzpěrač? Michal Kolůch zvládá obojí!

Když softbalista Michal Kolůch, odchovanec Snails Kunovice, před rokem vybojoval coby nováček mužské reprezentace v Itálii titul...

24. 12. 2017
TOPlist