FacebookYoutubeInstagram

Baracudu potopil Švancara!

Uherské Hradiště Ostatní sporty 6. 12. 2017
Baracudu potopil Švancara!
Foto: sal

Souboj nováčků a zároveň letošní domácí derniéra. Futsalisté Bazooky CF Uherské Hradiště přivítali Jakubčovice a s fanoušky se mohli loučit výhrou 8:3. Výsledek mohl být daleko vyšší, kdyby nejen Petr Švancara proměnil všechny šance. Hosty totiž držel výborně chytající gólman Pavelka, který se dokonce zapsal do listiny střelců brankou ze hry.

Uh. Hradiště - Jakubčovice 8:5

Druholigoví futsalisté Bazooky se chtěli doma rozloučit výhrou. Trenér Jaroslav Hastík postavil do zápasu jen dvě formace. „Chtěli jsme se vrátit k tomu, co jsme hráli na začátku soutěže, tedy volnějšímu pojetí hry. Což se nám nakonec podařilo. Futsalem se bavili nejen hráči, ale i diváci,“ uvedl trenér Hastík, který nemohl do utkání počítat s některými oporami. Od začátku bylo vidět, že jdou domácí za vítězstvím. Po celé utkání vedli a nebýt menšího polevení v závěru zápasu, kdy hosté dokázali třikrát skórovat, bylo by vítězství opticky vyšší.

Skóre zápasu otevřel v 5. minutě Mikulica, o tři minuty později ho napodobil Svízela. Do vývoje skóre mohl několikrát zasáhnout i Petr Švancara, ale tomu se nepodařilo překonávat gólmana Pavelku. „Všechno nemůžeš chytit,“ vyhrkl konečně ze sebe Švanci, když se mu ho podařilo v úvodu druhé půle konečně překonat. Kuriózní situace nastala ve 35. minutě, kdy hostující gólman atakován Švancarou vyrazil směrem k domácí bráně, po menším souboji, který Švancara vyhrál, přihrál míč gólmanovi Pfefferovi. Ten ho ale špatně chytil a míč se dostal opět k Pavelkovi, který bezmocného gólmana domácích k překvapení všech překonal, za což si vysloužil potlesk celé haly.

Poslední dva letošní zápasy odehraje Bazooka venku. Nejprve ji v pátek čeká souboj na půdě exligového Hodonína, který se netají postupovými ambicemi, a poslední duel pak v Brně-Bohunicích. „Výsledkově jsme na svých. Každý další bod, který uhrajeme, bude navíc. Hlavně se chceme futsalem bavit,“ uzavřel Jaroslav Hastík.

Branky: Švancara 4, Mikulica 2, Svízela, Rozkydal

Poločas: 3:1

Uh. Hradiště: Janečka (14. Pfeffer, 36. David) - Mikulica, Svízela, Bartoš, Švancara - Malý, Filipský, Skřivan, Slaný, střídali: Šipka, Martiš, Rozkydal. 

Autor: sal

Vaše názory

První ligové vítězství

Uherské Hradiště

První ligové vítězství

Pro Slovácko se sobotní duel nevyvíjel vůbec dobře a po půlhodině hry držela v rukou všechny trumfy...

6. 12. 2017
Zlatý Tarabus a Jankovičová

Uherský Brod

Zlatý Tarabus a Jankovičová

Krasobruslaři BK Uherský Brod jsou v jednom kole a zatím si počínají velmi dobře. Z vítězství na...

5. 12. 2017
Judisté zahájili ve velkém stylu

Uherský Brod

Judisté zahájili ve velkém stylu

Judistická sezona se roztočila na plné obrátky, talentovaný potěr Judo Uherský Brod do ní naskočil hned na...

2. 12. 2017
Bazooka vypálila jen jednou

Uherské Hradiště

Bazooka vypálila jen jednou

Třetí porážku v sezoně utrpěli druholigoví futsalisté Bazooka CF Uherské Hradiště v derby na palubovce VŠSK Zlín....

29. 11. 2017
TOPlist