FacebookYoutubeInstagram

Bazooka dál krvácí! Talent roku Křivánek zmizel do pražské Sparty

Uherské Hradiště Ostatní sporty 6. 2. 2019
Bazooka dál krvácí! Talent roku Křivánek zmizel do pražské Sparty
Foto: sal
Inzerce

Outrata, Levčík a teď i Lukáš Křivánek, výprodej Uherského Hradiště pokračuje

Futsalovou loď Bazooky CF Uherské Hradiště opouští Talent roku 2018! Hvězda týmu Lukáš Křivánek podepsal přestupní lístky do pražské Sparty, v jejímž dresu se představí už dnes proti Helasu Brno. Klub z Uherského Hradiště tak po odchodu Outraty a Levčíka přišel o největší oporu a dál krvácí…

„Sparta je špičkový klub, úřadující vicemistr, je to výzva. Jednání netrvala dlouho, za týden jsme se domluvili,“ prozradil Křivánek, který byl v hledáčku i jiných českých mančaftů. A dokonce se ozval i jeden z předních slovenských klubů. Přestup do Sparty považuje jedenadvacetiletý borec za další krok ve futsalové kariéře. S novými spoluhráči se pořádně pozná až dnes při dohrávce jedenáctého kola Varta ligy pod Špilberkem.

„Pár kluků už znám z reprezentace, zbytek je pro mě velká neznámá. Poprvé se opravdu všichni uvidíme až před duelem v Brně, kam jedu z domu. Ale po zápase už zamířím s týmem do Prahy,“ svěřil se Křivánek, který od klubu dostane k dispozici byt. „Už se moc těším, čeká mě úplně něco jiného než v Uherském Hradišti. Je to prostě Praha,“ usmívá se talentovaný borec, který věří, že angažmá ve Spartě mu pomůže k trvalému se zabydlení v reprezentaci. A Uherské Hradiště? „I když kádr teď prošel hodně změnami, věřím, že osmičku udrží a třeba se potkáme v play-off,“ zamýšlí se Milhauz, jak mu přátelé říkají kvůli podobě s jednou z postav populárního seriálu Simpsonovi.

„Třebaže nejsme v situaci, kdybychom si mohli dovolit pouštět hráče, tak jsme se s letenským klubem domluvili na Lukášově přestupu. Nabídka Sparty byla totiž na futsalové poměry velmi nadstandardní nejen pro klub, ale i pro hráče,“ vysvětlil Dušan Rokyta, sportovní ředitel Bazooky. „Trenér po mně chtěl leváka, tak jsem mu přivedl dalšího reprezentanta, jednoho z největších talentů, co běhá po českých palubovkách,“ dmul se pýchou Ago Simitči, předseda letenského klubu. „Lukáš pro náš klub odvedl kus práce, bylo nám ctí s ním pracovat. Věřím, že v novém působišti ještě poroste,“ dodal Rokyta.

Křivánek v probíhající sezoně odehrál v maskáčovém dresu ve Varta lize třináct zápasů, nastřílel šest branek a u dalších třinácti asistoval. 

Autor: ceh

Vaše názory

Hluk má potřetí královnu, na trůn usedla Monika Vybíralová

Hluk

Hluk má potřetí královnu, na trůn usedla Monika Vybíralová

Král je mrtev, ať žije král! Na trůn pro nejlepšího sportovce města Hluk usedla Monika Vybíralová, opora...

31. 1. 2019
„Chci hrát až do čtyřiceti“

Hluk

„Chci hrát až do čtyřiceti“

S vítězstvím vůbec nepočítala, ani v koutku duše. Extraligová stolní tenistka Monika Vybíralová však „strčila do kapsy“...

31. 1. 2019
Po Bruselu dobyl i Prahu!

Staré Město

Po Bruselu dobyl i Prahu!

Squashista Marek Panáček ze Starého Města triumfoval na turnaji Czech Junior Open v Praze, který je součástí...

30. 1. 2019
Sen o play-off se rozplývá...

Uherské Hradiště

Sen o play-off se rozplývá...

Krize futsalistů Bazooka CF Uherské Hradiště se prohlubuje! V souboj s Libercem navázali na nemastné neslaný výkon...

30. 1. 2019
TOPlist