FacebookYoutubeInstagram

Bazooku „přepadl“ reprezentační kouč. „Kolega je zapálený,“ uznal.

Uherské Hradiště Ostatní sporty 25. 1. 2018
Bazooku „přepadl“ reprezentační kouč. „Kolega je zapálený,“ uznal.

Jaroslav Hastík

Trenér národního týmu Tomáš Neumann v Hradiště povede ukázkový trénink

Jako opaření zůstali futsalisté Bazooka CF Uherské Hradiště, když se na jejich tréninku bez ohlášení, z čista jasna objevil Tomáš Neumann, kouč české futsalové reprezentace! Cíl jeho „přepadovky“? Seznámit se s novým ambiciózním členem futsalové rodiny, jeho zázemím, hráči i trenérem.

„Hráče Bazooky sleduju od samého začátku, po čtyřech kolech byli první, teď se trošku propadli tabulkou, ale to je nováčkovská daň. Jak jsem klub poznal, brzy se zase proderou nahoru,“ svěřil se Neumann, který na vlastní oči viděl dva zápasy borců od řeky Moravy. „S trenérem Jaroslavem Hastíkem se neznám, ale už z naší asi hodinové debaty jsem poznal, že je do práce zapálený a má zajímavý přístup k tréninku. Předal jsem mu pár rad a během dvou měsíců přijedu znovu, abych hráčům předvedl ukázkový trénink,“ prozradil lodivod národního týmu. Hastíka pozval na včerejší trénink reprezentace v Hodoníně, odkud Češi jedou na Turnaj čtyř do Maďarska. Kromě domácího výběru je čeká ještě Chorvatsko a Slovensko.

„Jeho návštěva nás mile překvapila, pro klub je to obrovská pocta. Udělil mi několik cenných rad do tréninku a předal metodické materiály. Už se těším, až přijede na ukázkový trénink, pro všechny to bude velká škola,“ uvědomuje si Jaroslav Hastík, kouč Bazooky. „Všechny nás to může posunout o level výš,“ je přesvědčený.

Tomáš Neumann jako trenér dovedl Česko k třetímu místu na mistrovství Evropy v roce 2010 a druhému místu na Interkontinentálním poháru o čtyři roky později. Po návratu z Maďarska se jeho tým příliš neohřeje, v únoru už odlétá na Grand Prix do Brazílie.

Autor: ceh

Vaše názory

Bazooka schytala osm Amorových šípů...

Uherské Hradiště

Bazooka schytala osm Amorových šípů...

Čekání futsalistů Bazooka CF Uherské Hradiště na sedmé vítězství v sezoně se prodlužuje. Negativní minisérii nepřetrhli ani...

24. 1. 2018
Teimerová vévodí Českému poháru!

Uherské Hradiště

Teimerová vévodí Českému poháru!

Skifařka Karolína Teimerová z VK Morávia Uherské Hradiště nenašla přemožitelku ve druhém kole Českého poháru v jízdě...

23. 1. 2018
Prchlíkův memoriál pro rohlik.cz

Vlčnov

Prchlíkův memoriál pro rohlik.cz

Desítka tříčlenných týmů bojovala ve Vlčnově o prvenství ve 26. ročníku Memoriálu Karla Prchlíka v nohejbale. Z...

21. 1. 2018
Bazooka „trefila“ beka Outratu

Uherské Hradiště

Bazooka „trefila“ beka Outratu

Futsalisté Bazooky CF Uherské Hradiště hlásí zvučnou posilu do bojů o nejvyšší soutěž! Vedení klubu na levém...

19. 1. 2018
TOPlist