FacebookYoutubeInstagram

Finále zůstalo jen snem

Uherské Hradiště Ostatní sporty 3. 12. 2018
Finále zůstalo jen snem
Foto: sal

Černá série pokračuje, futsalisté Bazooka CF Uherské Hradiště v soutěžním zápase počtvrté za sebou nevyhráli. Třetí porážku v řadě utrpěli v semifinále Poháru FAČR s Chrudimí, s desetinásobným držitelem cenné trofeje přitom dlouho drželi krok.

Bazooka - Chrudim 2:5

Sopůšek a spol. na rozdíl od ligových soubojů s pražskými „S“ drželi s účastníkem Ligy mistrů bezbrankový stav až do 16. minuty. První inkasovaný gól navíc s jejich sebevědomím neotřásl, dál pokračovali v důstojné partii a po změně stran dokonce zásluhou Martina Janečky vyrovnali na 1:1. „Kluci možná vycítili šanci na senzaci, jenže místo, aby pokračovali v poctivé defenzívě, trošku pootevřeli zadní vrátka, čehož mistrovská Chrudim beze zbytku využila,“ posteskl si kouč Jaroslav Hastík. Jeho výběr totiž za dvě minuty opět prohrával, když se parádně trefil pod břevno Bagatiny. A než se domácí vzpamatovali, inkasovali potřetí. „Dvě rychlé odpovědi soupeře nás posadily zpátky na zem, trošku jsme polevili i v koncentraci, protože někteří hráči se cítili ukřivděni výroky rozhodčích. Výsledkem bylo šest kumulovaných faulů, z čehož soupeř vytěžil čtvrtý gól,“ pokračoval Hastík. Bazooka sice ještě snížila na rozdíl dvou branek, ale proti velezkušeným Středočechům neměla šanci na zvrat.

„I pohárové semifinále je super výsledek. Oproti úvodnímu měření s Chrudimí se naše hra zlepšila, věřím, že za nějaký čas už tým z elitní šestky porazíme,“ je přesvědčený trenér Bazooky. Branky: M. Janečka, Slaný. Poločas 0:1.

UH. HRADIŠTĚ: R. Janečka, Bartoň - Sopůšek, Křivánek, Slaný, M. Janečka - Outrata, Bartoš, Čtvrtníček, Levčík - Šipka, Svízela, Skřivan.

Autor: ceh

Vaše názory

Machala „vyrubal“ dvě medaile

Uherský Brod

Machala „vyrubal“ dvě medaile

Judista Ondřej Machala z Judo Uherský Brod zazářil na třetím ročníku Memoriálu Saši Jurečky v Havířově, který...

2. 12. 2018
Kalašová olympijskou nadějí

Nivnice

Kalašová olympijskou nadějí

Sportovní gymnastka Tamara Kalašová z Nivnice, reprezentující Sokol Brno I, opět prokázala, že patří mezi největší české...

2. 12. 2018
Tykal s Tarabusem byli znovu nejlepší

Uherský Brod

Tykal s Tarabusem byli znovu nejlepší

Zlatý double a stříbro, to je bilance krasobruslařů Bruslařského klubu Uherský Brod na Velké ceně Icerinku v...

1. 12. 2018
Bouřlivák Řepka vzbudil poprask, jeho dres Bazooka vydraží!

Uherské Hradiště

Bouřlivák Řepka vzbudil poprask, jeho dres Bazooka vydraží!

I když neodehrál ani dvě minuty a klub už dopředu avizoval, že půjde jen o jednozápasové intermezzo,...

28. 11. 2018
TOPlist