FacebookYoutubeInstagram

Hráčem roku Ondřej Sucháň, do Síně slávy Jiří Gajzur

Staré Město Ostatní sporty 3. 12. 2018
Hráčem roku Ondřej Sucháň, do Síně slávy Jiří Gajzur

Anketa Poslední fiftýn 2018, vyhlášení nejlepších tenisových hráčů regionu Slovácko, zná své vítěze! Ocenění pro hráče roku převzal starší žák Ondřej Sucháň, deblistou jeho vrstevník Michal Kozumplík.

Sucháň má za sebou výbornou sezonu, kterou zakončil na 55. místě žebříčku starších žáků (ročník 2005). „Absolvoval dvacet turnajů, šestkrát se radoval z vítězství ve dvouhře,“ prozradil Jan Svoboda, šéftrenér klubu Tenis Slovácko, který je tradičním vyhlašovatelem ankety Poslední fiftýn.

Ze slavnostního večera, který hostila restaurace Rybníček ve Starém Městě, si cenu pro Deblistu roku odnesl Michal Kozumplík, bronzový medailista z republikového šampionátu starších žáků ve čtyřhře. „Michal je taky dvojnásobným vítězem krajského přeboru ve čtyřhře a s dorostem postoupil na republikový šampionát,“ doplnil Svoboda.

A právě historický postup na mistrovství republiky zajistil dorostencům ocenění pro tým roku. Skokanem se stal Matouš Směřička, který se v žebříčku mladších žáků posunul z 1020. na 350. místo!

Do Síně slávy byl in memoriam uveden Jiří Gajzur, zakládající člen klubu Tenis Slovácko a předseda TK Uherské Hradiště. Ocenění převzala manželka Jitka Gajzurová.

Autor: ceh

Vaše názory

Finále zůstalo jen snem

Uherské Hradiště

Finále zůstalo jen snem

Černá série pokračuje, futsalisté Bazooka CF Uherské Hradiště v soutěžním zápase počtvrté za sebou nevyhráli. Třetí porážku...

3. 12. 2018
Machala „vyrubal“ dvě medaile

Uherský Brod

Machala „vyrubal“ dvě medaile

Judista Ondřej Machala z Judo Uherský Brod zazářil na třetím ročníku Memoriálu Saši Jurečky v Havířově, který...

2. 12. 2018
Kalašová olympijskou nadějí

Nivnice

Kalašová olympijskou nadějí

Sportovní gymnastka Tamara Kalašová z Nivnice, reprezentující Sokol Brno I, opět prokázala, že patří mezi největší české...

2. 12. 2018
Tykal s Tarabusem byli znovu nejlepší

Uherský Brod

Tykal s Tarabusem byli znovu nejlepší

Zlatý double a stříbro, to je bilance krasobruslařů Bruslařského klubu Uherský Brod na Velké ceně Icerinku v...

1. 12. 2018
TOPlist