FacebookYoutubeInstagram

Hrůza, děs. Kanci dostávají za uši

Uherský Brod Ostatní sporty 16. 5. 2019
Hrůza, děs. Kanci dostávají za uši
Foto: sal

Hrozivě odstartovali do nové extraligové sezony inlinehokejisté IHC Kanci Uherský Brod, kteří si v úvodních dvou hracích víkendech připsali čtyři porážky při skóre 15:52! U Olšavy však věří, že ještě přijdou lepší zápasy.

Nový Jičín - UH. BROD 11:4

Okleštěná sestava Broďanů držela se soupeřem krok a naději na bodový zisk pouze do poloviny zápasu. Od třetí části Severomoravané kralovali a nakonec odcházeli s dvojciferným vítězstvím. „Výsledek je pro nás vzhledem k průbehu hry až příliš krutý,“ posteskl si Jan Heča, hrající šéf klubu. Branky: Gazda 3, Popelka. Čtvrtiny 2:1, 2:2, 3:1, 4:0.

Přerov - UH. BROD 15:3

Utkání mělo totožný scénář jako souboj s Novým Jičínem. Kanci byli opět dvě čtvrtiny rovnocenným soupeřem, ale pak se opět potvrdilo, že v osmi lidech je těžké pomýšlet na bodový zisk. „Soupeř disponoval kvalitou i kvantitou a v závěru si na ploše udělali střelnici,“ posteskl si Heča. Branky: Pavlůsek 2, Gazda. Čtvrtiny 2:1, 2:1, 4:0, 7:1.

UH. BROD: Zavadil - Budil, Heča, Pavlůsek, Gazda, Popelka, Marek, Surý, Vaněk.

UH. BROD - Hradec Králové 4:7

O víkendu se Broďané představili na domácí půdě, ale prvního bodíku se nedočkali. A přitom ještě v polovině zápasu vedli 3:2… „Bohužel, po čtyřiadvacáté minutě pokaždé vypadneme z role a z vítězství se raduje soupeř. S Východočechy jsme ale odehráli zatím nejpovedenější zápas, ve kterém vyčníval výkon brankáře Dominika Chovance,“ shrnul Heča. Branky: Janota 2, Kadlic, Gazda. Čtvrtiny 1:1, 2:1, 1:3, 0:2.

UH. BROD - Olomouc 4:19

Tak to byla bída, domácí od začátku tahali za kratší konec. Hanáci si dělali doslova, co chtěli. „Převaha byla opravdu drtivá. Jen s velkým štěstím jsme neinkasovali dvacet branek, což by byla pro náš tým rekordní porážka,“ podotkl Heča. Branky: Gazda 2, Šiller, Popelka. Čtvrtiny 1:2, 0:4, 0:8, 3:5.

UH. BROD: Chovanec - Surý, Vaněk, Janota, Šiller, Pavlůsek, Gazda, Popelka, Kadlic, Heča, Mikulec, Marek.

Autor: Petr ČECH
Inzerce

Vaše názory

Radost bez mobilu

Uherské Hradiště

Radost bez mobilu

Na dva tisíce malých i velkých si v sobotu odpoledne vyzkoušelo, jaké to je zažít odpoledne bez...

14. 5. 2019
Splnili výkonnostní testy

Uherský Brod

Splnili výkonnostní testy

Krasobruslaři Bruslařského klubu Uherský Brod po úspěšném vystoupení na mistrovství republiky v žákovských kategoriích zvládli i testy...

11. 5. 2019
Medailová smršť a bronz

Uherský Brod

Medailová smršť a bronz

Judisté Judo Uherský Brod předvedli na Poháru osvobození Tvrdonic nevídanou medailovou smršť, domů si odvezli obdivuhodných třiatřicet...

7. 5. 2019
Stříbro vybojoval i s kardiostimulátorem

Uherské Hradiště

Stříbro vybojoval i s kardiostimulátorem

Kulturista Jiří Němec ze Slovácká Slavie Uherské Hradiště je k nezastavení, po loňském titulu mistra republiky v...

7. 5. 2019
TOPlist