FacebookYoutubeInstagram

Janečka trefil jen bod

Uherské Hradiště Ostatní sporty 15. 11. 2018

Dvakrát nevstoupíš do stejné řeky. O pravdivosti citátu řeckého myslitele Hérakleita se na vlastní kůži přesvědčili futsalisté Bazooky CF Uherské Hradiště, kteří po pohárovém triumfu nad Helasem Brno se stejným soupeřem ve Varta lize pouze remizovali a v tabulce klesli na šestou příčku.

UH. HRADIŠTĚ - Helas Brno 1:1

Helas přijel na Slovácko s úplně jinou taktikou, kterou domácí výběr vyloženě zaskočil. „Jejich gólman pouze nahazoval nebo nakopával balony na pivoty Cupáka se Štolbou, kteří byli o hlavu větší než naši zadáci. Takových míčů bylo dvacet za poločas a každý hrozil brankou. Těžko jsme na překvapivý styl hry hledali recept,“ přiznal Jaroslav Hastík, kouč Bazooky, která se nečekaně přizpůsobila hře soupeře. Kombinačních akcích tak bylo na obou stranách jako šafránu… „I přesto jsme dokázali do přestávky vyrovnat a ve druhé půli už odbrzdili vagóny, vytvořili si převahu, ale v koncovce jsme neměli štěstí. Dvakrát jsme trefili břevno, výborně však zachytal i brankář,“ podotkl Hastík. Remíza je podle něj ale nakonec spravedlivá, oba týmy měly k vítězství stejně blízko. I Helas totiž orazítkoval břevno a tyčku. „Škoda, máme osm bodů. Až do Vánoc může trvat, než se po anulování výsledků odstoupivších Litoměřic dostaneme zpátky na deset, teď nás čekají Sparta, Slavia, Teplice a Plzeň,“ uvědomuje si kouč, který v týmu přivítal novou tvář - brankáře Tomáše Bartoně. Šestadvacetiletý borec přišel z Schalke 2001 Brno, který hraje oblastní přebor. Branka: M. Janečka. Poločas 1:1.

UH. HRADIŠTĚ: R. Janečka - Sopůšek, Křivánek, Slaný (Šipka), M. Janečka - Outrata, Levčík, Šarközy (Čtvrtníček), Bartoš.

Autor: ceh

Vaše názory

Panáček kraloval v Belgii a vládne Evropě!

Staré Město

Panáček kraloval v Belgii a vládne Evropě!

Squashista Marek Panáček ze Starého Města suverénně ovládl Belgian Junior Open 2018, další turnaj ze série evropské...

14. 11. 2018
Bazooka v semifinále poháru vyzve Chrudim!

Uherské Hradiště

Bazooka v semifinále poháru vyzve Chrudim!

Futsalisté Bazooky CF Uherské Hradiště jsou semifinalistou Pohár FAČR! Postup si zajistili vítězstvím na palubovce Helasu Brno...

13. 11. 2018
Tykalová půl bodu od zlata

Uherský Brod

Tykalová půl bodu od zlata

Krasobruslaři Bruslařského klubu Uherský Brod na prahu nové sezony vybojovali dva cenné kovy, o které se na...

11. 11. 2018
Fryšták vyhrál posledním hodem

Buchlovice

Fryšták vyhrál posledním hodem

Čtvrté pokračování desetidílné série Grand Prix o petanquového krále Uherskohradišťska se stalo jednoznačnou záležitostí borců z Boršic,...

9. 11. 2018
TOPlist