FacebookYoutubeInstagram

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Uherské Hradiště Ostatní sporty 27. 11. 2017
Jeden za všechny, všichni za jednoho
Foto: sal

Fanoušci zbrojí na derby! A věří, že jejich podpora pomůže hráčům, kteří jim letos moc radosti neudělali. Přesto kotel B3, kde mají domov ti nejaktivnější, se k týmu neobrací zády. "Po porážce s Plzní nás kotel povzbudil a nenadával nám. Do Zlína se musíme zmobilizovat i kvůli nim. Ve složité situaci se ukazují praví srdcaři a pro nás je to důležitý moment do předzápasové mozaiky atmosféry v kabině a osobního přístupu každého z nás," uvědomuje si zodpovědnost k modrobílé armádě fanoušků, která se v těchto chvílích snaží hráče podržet, jeden z nejzkušenějších hráčů Slovácka Vlastimil Daníček.

A modrobílá armáda se skutečně chystá. "Derby se Zlínem je pro nás fanoušky vrcholem roku. V tomto zápase proti největšímu rivalovi musíme více jak jindy hájit naše modrobílé barvy. Je potřeba se semknout a společně bojovat za Slovácko a pomoci tak hráčům na hřišti, aby nevypustili ani jeden souboj," volají po jednotě fanoušků lídři ze slováckého "kotle", kteří burcují i zbývající fanoušky. "Někteří fanoušci pojedou zřejmě sami po vlastní ose, a tak doufám, že se nás v našem kotli sejde mnohem větší počet, než se přihlásil k organizovanému zájezdu, a společnou podporu při zápase nám pak hráči splatí tím nejlepším výkonem a vítězstvím." 

Do autobusů, které vypravuje tradičně fan klub 1.FC Slovácko, se zaregistrovaly zhruba dvě stovky fanoušků. "Pro ně máme zajištěny vstupenky do sektoru hostí. Sektor má však kapacitu čtyři sta míst, a tak zbylá dvoustovka bude k dispozici na pokladnách zlínského stadionu. Derby má nefotbalový termín, a tak se dá předpokládat, že lístků bude tentokrát dostatek," poskytl praktické informace všem, kteří chtějí povzbudit modrobílé barvy na zlínské Letné, tiskový mluvčí 1.FC Slovácko Marek Jurák.  

Autor: rek

Vaše názory

Bazooka zabrala, hvězdou Slaný

Uherské Hradiště

Bazooka zabrala, hvězdou Slaný

Futsalisté Bazooka CF Uherské Hradiště jsou zpátky na vítězné vlně. Po dvou porážkách od Ostravanů zabrali proti...

23. 11. 2017
„Tonyho“ Forman byl devátý

Kunovice

„Tonyho“ Forman byl devátý

Po domácím květnovém šampionátu v kulturistice přijal Antonín „Tony“ Podškubka z kunovického T Gymu nabídku připravit Pavla...

21. 11. 2017
Zápas šampionů pro „hubené“

Boršice

Zápas šampionů pro „hubené“

Světoví šampioni v nohejbale bavili fanoušky v Boršicích! Pavel Kop, Radek Pelikán, Lukáš Rosenberk a další se...

19. 11. 2017
Svárov: Memoriál Stanislava Matějky

Svárov

Svárov: Memoriál Stanislava Matějky

Už 14. ročník mariášové ligy Za Moravú v neděli 19. listopadu zvedne oponu ve Svárově, kde je...

18. 11. 2017
TOPlist