FacebookYoutubeInstagram

Kanoisté si doběhli pro tři medaile

Ostrožská Nová Ves Ostatní sporty 30. 12. 2013
Kanoisté si doběhli pro tři medaile
Foto: vp

Rychlostní kanoisté Ostrožské Nové Vsi si udělali další běžeckou čárku za účast na Vánočním vodáckém běhu Moravskou bránou v Hranicích. Kvarteto Jakub Mazur, Michal Girašek, David Janík, Jiří Zalubil získalo v silné konkurenci na zamlženém a sychravém okruhu kolem řeky Bečvy tři cenné kovy (0-1-2).

Trojlístek dorostenců Mazur, Girašek, Janík se vydal na trať dlouhou 6,4 kilometru. Nejrychlejší byl Janík, který doběhl druhý v čase 29:14 minuty. O 47 sekund zpět třetí doběhl Mazur a Girašel byl v cíli pátý. Třetí medaili do novoveské sbírky pak přidal žák Zalubil, který skončil na trati 4,8 kilometru třetí (21:46 min.).

Hranický běh byl vyvrcholením předvánočních tréninkových aktivit kanoistů, kajakářů a kajakářek od Kunovské tabule. Bezprostředně před běžeckým kláním  se z běžkařského soustředění v Krkonoších vrátili Jakub Mlčoch a Kateřina Pjajčíková, kteří pracovali na fyzičce spolu s chomutovskými kajakáři v Harrachově na chalupě U Čeřovskejch, hned vedle sportovně-výcvikového střediska Dukla.

„Sourozenci Monika a Martin Machovi se zase proháněli na perfektně upravovaných tratích v nedalekém polském středisku Jakuszyce,“ dodává Vít Pjajčík, novoveský trenér.

Autor: ceh, vp

Vaše názory

Kuželkáři Bojkovic mají zaděláno na postup

Bojkovice

Kuželkáři Bojkovic mají zaděláno na postup

Kuželkáři TJ Bojkovice Krons válí. S šestibodovým náskokem přezimují na čele třináctičlenného krajského přeboru, když v podzimní...

29. 12. 2013
Dominik uniká

Slovácko

Dominik uniká

Třetím kolem pokračovala v Otrokovicích mezinárodní mariášnická liga Za Moravú. Nejlepší formu prokázal Bohuslav Dominik z Ostr....

27. 12. 2013
Benefice: 20 tisíc dětem

Kunovice

Benefice: 20 tisíc dětem

Benefiční bitva fotbalistů Kunovic a All Stars teamu házenkářek Kunovic a Veselí nad Moravou vyzněla smírně 10:10,...

25. 12. 2013
Vánoční bench ovládl Krajča

Uherské Hradiště

Vánoční bench ovládl Krajča

Jen čtyři borci se utkali v 17. ročníku Vánočního bench pressu, který tradičně na závěr roku pořádá...

24. 12. 2013
TOPlist