FacebookYoutubeInstagram

Splnili výkonnostní testy

Uherský Brod Ostatní sporty 11. 5. 2019
Inzerce

Krasobruslaři Bruslařského klubu Uherský Brod po úspěšném vystoupení na mistrovství republiky v žákovských kategoriích zvládli i testy výkonnosti. Na zimním stadionu u Olšavy jimi prošlo třináct závodníků.

Výkonnostního testu pro kategorii přípravka se zúčastnily Kristýna Vymazalová, Lucie Buráňová, Helena Hrašáková, Vanessa Mikulcová, Adéla Mynářová, Šárka Kročilová, Mariána Trčálková a Sára Hájková.

„Všechny holky test splnily, většina pak na nejvyšší možný stupeň na takzvanou zelenou kartu, což znamená na více než pětasedmdesát procent,“ prozradila Kateřina Tykalová, předsedkyně brodského klubu.

Šestice Habartová, Buráňová, Hrašáková, Vymazalová, Mynářová, Mikulcová následně ještě složily test pro kategorii nováčci mladší.

Trio Martina Pšurná, Jakub Tykal, Michaela Bartíková plnilo výkonnostní test pro mladší žactvo, všichni si rovněž vedli skvěle. „Martina s Jakubem navíc test zvládli s ročním předstihem,“ poznamenala Tykalová.

S věkovým předstihem si střihly test i Andrea Pšurná s Barborou Tykalovou, uspěly ve zkoušce pro kategorii žactva. 

Autor: ceh

Vaše názory

Medailová smršť a bronz

Uherský Brod

Medailová smršť a bronz

Judisté Judo Uherský Brod předvedli na Poháru osvobození Tvrdonic nevídanou medailovou smršť, domů si odvezli obdivuhodných třiatřicet...

7. 5. 2019
Stříbro vybojoval i s kardiostimulátorem

Uherské Hradiště

Stříbro vybojoval i s kardiostimulátorem

Kulturista Jiří Němec ze Slovácká Slavie Uherské Hradiště je k nezastavení, po loňském titulu mistra republiky v...

7. 5. 2019
Broďané bojovali o Český pohár

Uherský Brod

Broďané bojovali o Český pohár

Už tradiční Velikonoční turnaj judistů v Uherském Hradišti se proměnil v galapředstavení sedmnáctičlenné výpravy Judo Uherský Brod,...

30. 4. 2019
Panáček má evropský bronz

Staré Město

Panáček má evropský bronz

Squashista Marek Panáček ze Starého Města, hájící barvy brněnského klubu Squash Viktorie, vybojoval s juniorskou reprezentací na...

30. 4. 2019
TOPlist