FacebookYoutubeInstagram

Teimerová vévodí Českému poháru!

Uherské Hradiště Ostatní sporty 23. 1. 2018
Teimerová vévodí Českému poháru!

Skifařka Karolína Teimerová z VK Morávia Uherské Hradiště nenašla přemožitelku ve druhém kole Českého poháru v jízdě na trenažeru v Hodoníně a obhájila tak vítězství z prvního kola! S medailí na krku se domů vraceli i Miriam Viceníková a Matěj Dufek, kteří zazářili v žákovském trojboji.

Teimerová zvítězila v závodě lehkých vah žen na 2 kilometry, když druhou Hanáčkovou z Brna porazila o bezmála dvacet sekund. „Kája tak jen potvrdila, že mezi lehkovážnými soupeřkami těžko hledá konkurenci,“ potěšilo Michaelu Tomaštíkovou, předsedkyni uherskohradišťského klubu, který do Hodonína přicestoval s bezmála třicítkou závodníků.Na stupně vítězů se propotili ještě dva, starší žačka Miriam Viceníková (na snímku) a mladší žák Matěj Dufek, kteří zvládli nástrahy žákovského trojboje.

Závodníci se vždy utkali ve třech disciplínách, ze kterých se jim sčítaly body. Kromě veslování na trenažeru absolvovali člunkový běh a Jacíkův test. Pohár a medaili za vítězství získala Viceníková. „Ale byl to boj až do konce. O jejím triumfu rozhodl jediný bod, o který porazila Kunertovou z pražských Bohemians,“ podotkla Tomaštíková. Bronz vybojoval desetiletý nováček Matěj Dufek.

Další umístění závodníků VK Morávia v Top 10, Český pohár - dorostenky: 9. Karolína Vašťáková, juniorky: 5. Adriana Viceníková, 8. Marcela Vašťáková, žákovský trojboj - ml. žákyně: 4. Ema Čechová, st. žákyně: 5. Karolína Horáková, st. žáci: 7. Kryštof Balíček. (ceh)

Autor: ceh

Vaše názory

Prchlíkův memoriál pro rohlik.cz

Vlčnov

Prchlíkův memoriál pro rohlik.cz

Desítka tříčlenných týmů bojovala ve Vlčnově o prvenství ve 26. ročníku Memoriálu Karla Prchlíka v nohejbale. Z...

21. 1. 2018
Bazooka „trefila“ beka Outratu

Uherské Hradiště

Bazooka „trefila“ beka Outratu

Futsalisté Bazooky CF Uherské Hradiště hlásí zvučnou posilu do bojů o nejvyšší soutěž! Vedení klubu na levém...

19. 1. 2018
Vítězství odmítl Křivánek

Uherské Hradiště

Vítězství odmítl Křivánek

Kdo čekal ofenzivní smršť, nestačil se divit. I když druholigoví futsalisté Bazooka CF Uherské Hradiště měli šancí...

19. 1. 2018
Favorité selhali, slaví Ladislav Duda

Uherské Hradiště

Favorité selhali, slaví Ladislav Duda

Vítězstvím Ladislava Dudy z Částkova skončil čtvrtý podnik Mariášové ligy za Moravú, jehož dějištěm byla uherskohradišťská pivnice...

15. 1. 2018
TOPlist