FacebookYoutubeInstagram

Tykalová byla opět bronzová

Uherský Brod Ostatní sporty 10. 11. 2017
Tykalová byla opět bronzová

Krasobruslařka Kateřina Tykalová z Bruslařského klubu Uherský Brod potvrdila formu na Velké ceně města Brna, která byla dalším podnikem Českého poháru, když v nabité konkurenci obhájila třetí místo z předchozího dílu v Kopřivnici. A neztratili se ani zbylé závodnice od řeky Olšavy.

„Barbora předvedla velmi zdařilou volnou jízdu, což ji v třicetičlenném startovním poli vyneslo na bronzovou příčku. Nestačila jen na domácí tandem Sukupová, Procházková,“ uvedla Kateřina Tykalová, předsedkyně brodského klubu. V kategorii nejmladší žačky se ještě představily Andrea Pšurná a Nelly Jankovičová. „Na výkon Barči navázala jen Andrea, která po zdařilé volné jízdě uzavírala elitní desítku. Nelly se totiž nevyhnula pádům, což ji v celorepublikové konkurenci odsunulo až na dvacátou pozici,“ komentovala počínání svěřenek Tykalová.

V kategorii Nováčci starší Martina Pšurná nenavázala na výborné třetí místo z Kopřivnice, nevydařená volná jízda jí stačila jen na sedmou příčku. Druhý závodní start byl ale příjemnější pro žačku Danielu Popelkovou. Po vyrovnaném výkonu s drobnými zaváháními u piruet si oproti poslednímu pohárovému startu polepšila o deset příček na konečné 19. místo. Mladší žačka Zuzana Straňáková byla jedenadvacátá, její největší bolestí je zatím technika skoků.

Autor: ceh, tk

Vaše názory

Bazooce nestačil ani náskok 3:0

Uherské Hradiště

Bazooce nestačil ani náskok 3:0

ováček padl na kolena! Druholigoví futsalisté Bazooka CF Uherské Hradiště nepochodili na palubovce Baníku Ostrava, největšího aspiranta...

9. 11. 2017
Kalašová sedmá na kladině

Nivnice

Kalašová sedmá na kladině

Sportovní gymnastka Tamara Kalašová z Nivnice, aktuálně hájící barvy Sokola Brno I, má za sebou premiérový start...

6. 11. 2017
Ve finiši dosáhli na zlatý double

Uherské Hradiště

Ve finiši dosáhli na zlatý double

Zlatou tečku udělali borci Discgolf clubu Slovácko za Jihovýchodní ligou, která dopsala poslední kapitolu v Kunovském lese....

4. 11. 2017
Bazooce stačilo 22 sekund!

Uherské Hradiště

Bazooce stačilo 22 sekund!

Futsalisté Bazooky CF Uherské Hradiště nemají slitování, na jejich štítě se roztříštily i ambice Amor Lazor Vyškov,...

2. 11. 2017
TOPlist