FacebookYoutubeInstagram

V Bánově si zastřílel Jaroněk

Bánov Ostatní sporty 14. 1. 2020
V Bánově si zastřílel Jaroněk
Inzerce

Vítězem premiérového ročníku futsalového KU-DU Cupu v Bánově se stal výběr hráčů Újezdce-Těšova a Nivnice před týmem složeným vesměs z fotbalistů ze 3. rakouské ligy, a dorostenci ČSK Uherský Brod.

„Věřím, že jsme založili tradici pravidelného zápolení v Bánově, na kterém se chceme potkávat dvakrát ročně. V zimě v hale a pod širým nebem v létě,“ prozradili Volodymyr Korolovych a Ladislav Horňák, pořadatelé turnaje, který přilákal pět týmů. „V jejich barvách se představili hráči, kteří ve velkém fotbale hrají třetí českou i rakouskou ligu,“ doplnili.

Turnaj se hrál podle improvizovaných pravidel, týmy si to rozdaly každý s každým 2x10 minut pod dohledem zkušené dvojice sudích, jejichž výroky však často vzbudily emoce. „I to byl důkaz, že všichni přistoupili k turnaji v plném nasazení,“ poznamenal Korolovych.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhlášen Robin Josefík, stabilní hráč třetiligového ČSK Uherský Brod, který byl členem bronzového týmu dorostenců. Cenu pro nejlepšího kanonýra si odnesl Lukáš Jaroněk z rakouského SV Unterstinkenbrunn, který se do černého trefil hned dvanáctkrát. 

Autor: ceh

Vaše názory

Ve Vlčnově slavila Nenávist Spartě

Vlčnov

Ve Vlčnově slavila Nenávist Spartě

Modřičtí borci v čele s českým reprezentantem Jakubem Pospíšilem splnili úkol favorita na nohejbalovém turnaji trojic ve...

10. 1. 2020
Kročilová zakončila rok na bedně

Uherský Brod

Kročilová zakončila rok na bedně

Na závěr roku vyrazili mladí krasobruslaři z Uherského Brodu do Havířova. Tady se bojovalo nejen o body...

7. 1. 2020
Konec roku oslavili plaváním

Uherské Hradiště

Konec roku oslavili plaváním

Klub slováckých ledních medvědů je zatím neoficiální klub otužilců, který ale určitě nezahálí. Na poslední den v...

6. 1. 2020
Zlatá tečka Pšurné

Uherský Brod

Zlatá tečka Pšurné

Krasobruslaři Bruslařského klubu Uherský Brod udělali tečku za letošním rokem na Velké ceně Kopřivnice, podniku Českého poháru....

3. 1. 2020
TOPlist