FacebookYoutubeInstagram

Z trojboje nemají ani bodík

Uherské Hradiště Ostatní sporty 1. 3. 2019
Z trojboje nemají ani bodík

Ondřej Čtvrtníček sice proti Mělníkuk zařídil dvoubrankové vedení Bazooky, ale nakonec se smál soupeř.

Foto: sal

Futsalisté Bazooky CF Uherské Hradiště z náročného „anglického týdne“ nevybojovali ani bod a postupně se vzdávají myšlenky na play-off.

Chrudim - UH. HRADIŠTĚ 6:0

Favorizovaná Chrudim se s prakticky úplně novým týmem Bazooky dlouho trápila, hosté totiž vycházeli z poctivé defenzívy a vyráželi do brejků. V první půli tak inkasovali jen jednou. Zlom přišel po přestávce, kdy Hradišťští inkasovali po dvou rohových kopech a posadili zkušeného soupeře na koně. Výsledkem byly další tři góly v síti debutanta Kunického. „Narychlo poskládaný tým předvedl srdnatý a zodpovědný výkon, možná jsme si zasloužili i lepší výsledek. Skvěle zachytal gólman Kunický,“ hodnotil vystoupení na půdě čtrnáctinásobného mistra Jaroslav Hastík, kouč Bazooky. Poločas 1:0.

Helas Brno - UH. HRADIŠTĚ 2:0
Kdyby Bazooka v prvním poločase proměnila vyložené šance, nejede domů bez bodu. Největší tutovku spálil Németh a po něm Čtvrtníček, kteří shodně zamířili do brankové konstrukce. O osudu zápasu nakonec rozhodl dvěma góly domácí kapitán Ovčačík. „Jdeme ze zápasu do zápasu, bez tréninků, regenerace a ještě mezitím kluci hrají fotbal. I když se kluci snažili, scházela jim jiskra, měli nohy jako z olova,“ posteskl si Hastík, který vážně uvažoval o nasazení Petra Švancary. Ale nakonec z jeho premiéry ve Varta lize sešlo. „Škoda, že jsme pro jeho start neudělali o něco víc, derby s Helasem mu bylo šité na míru, určitě by rozhodl hattrickem,“ litoval trenér. Poločas 0:0.

UH. HRADIŠTĚ - Mělník 4:7

Sopůšek a spol. měli soupeře doslova na lopatě, po dvou gólech Čtvrtníčka vedli v 11. minutě 2:0 a měli i spoustu dalších šancí, včetně pokutového kopu Šarközyho. Jenže místo vedení pět nebo šest nula šli do kabin za stavu 3:3, když nezvládli závěrečné čtyři minuty prvního poločasu… „Soupeř nevěděl, co hrát, létali jsme do jeho otevřené obrany a věřil jsem, že ho úplně dorazíme. Že nezískáme ani bod, mě ani nenapadlo. Ale realita je taková,“ posmutněl Hastík, který už v play-off nevěří. Jeho výběr má totiž náročný finiš, ve kterém už body posbírá jen těžko. Branky: Čtvrníček 2, Ťok, Cintula. Poločas 3:3.

Autor: ceh
Inzerce

Vaše názory

Golemovu ruku si pozlatili

Hluk

Golemovu ruku si pozlatili

Zlatý a stříbrný double. To je skvostná bilance pákařů Armwrestling clubu Hluk na jubilejním 20. ročníku mezinárodní...

28. 2. 2019
Sportovním králem města je atlet „trojbojař“ Jakub Kunt

Uherské Hradiště

Sportovním králem města je atlet „trojbojař“ Jakub Kunt

Na trůn pro nejlepšího sportovce města Uherské Hradiště usedl Jakub Kunt, atlet Slovácké Slavie, který je dvojnásobným...

21. 2. 2019
Šest nováčků prověří mistr!

Uherské Hradiště

Šest nováčků prověří mistr!

Futsalisty Bazooky CF Uh. Hradiště čeká týden pravdy, který ukáže, jestli patří mezi aspiranty na postup do...

18. 2. 2019
Na trůn usedl už počtvrté

Staré Město

Na trůn usedl už počtvrté

Squashista Marek Panáček ze Starého Města splnil roli vysokého favorita, když se na republikovém šampionátu v Praze...

12. 2. 2019
TOPlist