FacebookYoutubeInstagram

Zlatá tečka Pšurné

Uherský Brod Ostatní sporty 3. 1. 2020
Zlatá tečka Pšurné

Krasobruslaři Bruslařského klubu Uherský Brod udělali tečku za letošním rokem na Velké ceně Kopřivnice, podniku Českého poháru. Největší hvězdou čtyřčlenné výpravy byla nejmladší žačka Martina Pšurná, která získala zlatou medaili.

„Martina za kvalitně předvedenou volnou jízdu od rozhodčích dostala 36,95 bodu, což nikdo z dvaačtyřicetičlenného startovního pole nedokázal překonat,“ usmívala se spokojená Kateřina Tykalová, předsedkyně klubu.

V kategorii nováčci starší bojovala Kristýna Vymazalová. „Startovní číslo jedna a sedm ráno se podepsaly na jejím výkonu, nevyhnula se chybám v piruetách a následným bodovým srážkám od rozhodčích,“ litovala Tykalová. V konečném účtování obsadila Vymazalová v osmnáctičlenné konkurenci páté místo.

Dvě želízka v ohni měly Broďanky v mladších žačkách. Andrea Pšurná po pádu u skokových prvků skončila osmá a Michaela Bartíková až čtrnáctá.

„Míša sice předvedla zdařilou volnou jízdu, ale s lehčí obtížností. I tak ale získala 41,19 bodu, čímž si vylepšila osobní maximum,“ poznamenala Tykalová. 

Autor: ceh, tk

Vaše názory

Trčálková má stříbro

Uherský Brod

Trčálková má stříbro

O jedinou medaili šestičlenné výpravy krasobruslařek Bruslařského klubu Uherský Brod na Orlovské piruetě, závodu Poháru českého krasobruslařského...

25. 12. 2019
Lídra táhnou Šipka s Janečkou

Slovácko

Lídra táhnou Šipka s Janečkou

Futsalisté Master Fachmani vévodí po třech kolech Futsalové lize Uherskohradišťska, když mají stejně jako druzí Jebat Haters...

23. 12. 2019
Hráčem roku Němeček, týmem dorostenci, šestí v ČR

Staré Město

Hráčem roku Němeček, týmem dorostenci, šestí v ČR

Tradiční anketa Poslední fiftýn, ocenění nejlepších tenistů regionu Slovácko, kterou pořádá klub TENIS SLOVÁCKO, zná vítěze. Hráčem...

22. 12. 2019
Trenéři jsou vzorem, vezou dvě zlaté

Uherský Brod

Trenéři jsou vzorem, vezou dvě zlaté

Pět katan a pět medailí (3-1-1)! To je bilance řádění pětičlenné výpravy judistů JUDO Uherský Brod na...

21. 12. 2019
TOPlist