FacebookYoutubeInstagram

Zlatý Tarabus a Jankovičová

Uherský Brod Ostatní sporty 5. 12. 2017
Zlatý Tarabus a Jankovičová

Andrea a Martina Pšurné

Krasobruslaři BK Uherský Brod jsou v jednom kole a zatím si počínají velmi dobře. Z vítězství na mezinárodním závodě Prague Riedell Ice Cup se radoval mladší žák Adam Tarabus a zlatou medaili ukořistila také Lillian Jankovičová v Orlové. Ze stříbra se těší sestry Martina a Andrea Pšurné.

„Adam sice vyhrál, ale na jeho výkonu se projevil dvouměsíční tréninkový výpadek, zaviněný úrazem,“ poznamenala Kateřina Tykalová, předsedkyně brodského klubu.

Nejcennější medaili přidala do klubové sbírky také Lillian Jankovičová na Orlovské piruetě, reprezentující v kategorii nováčci mladší. Na její výkon navázala v kategorii nováčci starší Martina Pšurná, která s počtem 23,18 bodu skončila druhá, a sbírku medailí uzavřela její sestra Andrea. Mezi nejmladšími žačkami byla rovněž stříbrná. Její klubová kolegyně Nelly Jankovičová byla šestá, čímž si o příčku polepšila oproti umístění na Příbramském kahanu, dalším podniku Českého poháru.

V žačkách se ještě na severu Moravy představila Daniela Popelková. „Bohužel jí nevyšel krátký program, po kterém byla až na osmadvacáté příčce. Ve volné jízdě si pak polepšila o čtyři příčky,“ uvedla Tykalová.

Autor: ceh

Vaše názory

Judisté zahájili ve velkém stylu

Uherský Brod

Judisté zahájili ve velkém stylu

Judistická sezona se roztočila na plné obrátky, talentovaný potěr Judo Uherský Brod do ní naskočil hned na...

2. 12. 2017
Bazooka vypálila jen jednou

Uherské Hradiště

Bazooka vypálila jen jednou

Třetí porážku v sezoně utrpěli druholigoví futsalisté Bazooka CF Uherské Hradiště v derby na palubovce VŠSK Zlín....

29. 11. 2017
Talentovaný Zapletal obhájil, do Síně slávy uvedli Martu Hrňovou

Staré Město

Talentovaný Zapletal obhájil, do Síně slávy uvedli Martu Hrňovou

Čtrnáctiletý Josef Zapletal obhájil prvenství v anketě o nejlepšího tenistu regionu Slovácko! Druhý ročník Posledního fiftýnu, jak...

29. 11. 2017
Pohár starosty odvezl Struhár

Svárov

Pohár starosty odvezl Struhár

Už čtrnáctý ročník mariášové ligy Za Moravú odstartoval prvním turnajem tradičně ve Svárově. Devětatřicet karbaníků bojovalo o...

28. 11. 2017
TOPlist