FacebookYoutubeInstagram

Chce to plán!

Slovácko Podnikání 19. 8. 2017
Chce to plán!
Foto: ilustrační foto
Inzerce

Svatba se musí dobře naplánovat

Každá svatba je maraton, i když se vše snažíte udělat jednoduché a skromné, jsou věci, které zkrátka vynechat nemůžete. Buďto si najděte svatebního asistenta, který bude myslet za vás, anebo si začněte psát „svatební diář“!

Vytvořte si předběžný časový plán svatby

Kdo je připraven, nemůže být překvapen. Dejte si proto tu práci a sepište si alespoň základní představu toho, co a kdy by mělo ve váš svatební den probíhat a jak dlouho to bude trvat. Ideální je poradit se přímo s dodavateli. Zeptejte se fotografa, jak dlouho plánuje fotit a kdy (aranžované fotky po obřadu, nebo až po obědě? - druhá varianta je mimochodem lepší), kadeřnic a vizážistek, jak dlouho vás budou česat a líčit, hudby, kdy začne hrát… A nezapomeňte ve svém plánu i na přejezdy aut! Také se spojte se svědky a zkuste zjistit, jestli pro vás plánují nějaký program a jak je zhruba dlouhý, abyste jej mohli doplnit do svého plánu. A to nejdůležitější nakonec - nezapomeňte ani na soupis seznamu kontaktů na dodavatele, abyste v případě nutnosti mohli jen mrknout do papíru a vytočit číslo!

Zaměstnejte organizátora svatby

Pověřte organizací svatebního dne někoho, kdo už má s přípravou svatby zkušenosti a kdo dohlédne na to, aby vše klapalo, jak má, aniž byste jej museli kontrolovat. Pokud to nebude svatební agentura, pak třeba spolehlivý kamarád, svědek… Vždy ale jen jedna jediná pověřená osoba, která bude přesně vědět kdo, kdy, kde, jak, proč a za kolik. Ideální je, pokud se jedná o spolehlivého kamaráda nebo někoho z rodiny, s kým si sednete na kávu a předem proberete svatební den hodinu po hodině (nebo klidně i minutu po minutě). Dotyčnému pak můžete svěřit svatební den, abyste si jej mohli užít od začátku až do konce. Uvidíte, že se vám to vyplatí!

zdroj: Svatební salon Svatka

Autor: PR

Vaše názory

Trendy není určovat trend

Slovácko

Trendy není určovat trend

Někdo bere svatbu jako přežitek, pro druhého znamená nejdůležitější a nejkouzelnější den v životě. Samozřejmě každý ženich...

18. 8. 2017
Nejsme jen firma, jsme rodina

Slovácko

"Nejsme jen firma, jsme rodina"

Svatební salon Svatka vznikl hned začátkem roku 1990 jako malá rodinná firma s prvním působištěm v Jarošově...

14. 8. 2017
Na český trh vstupuje cider Black Hill

Uherský Brod

Na český trh vstupuje cider Black Hill

Pivovary Lobkowicz uvádí na český trh nový jablečný Cider Black Hill. Tím vstupuje do nového segmentu alkoholických...

3. 8. 2017
Jakou vysokou zvolit? Rozhovor s rektorem Vysoké školy Karla Engliše

Brno

Jakou vysokou zvolit? Rozhovor s rektorem Vysoké školy Karla Engliše

Je opět doba, kdy někteří maturanti hledají vysokou školu pro pokračování studia. Jak si dobře vybrat soukromou...

30. 6. 2017
TOPlist