FacebookYoutubeInstagram

Elektroobory vlajkovou lodí MESIT střední školy

Uherské Hradiště Podnikání 3. 12. 2018
Elektroobory vlajkovou lodí MESIT střední školy

Pětašedesát let tradice řemesla na MESITu

Uherskohradišťský MESIT je více jak pětašedesát let výrobcem elektronických zařízení a systémů, které nalézají své uplatnění v obranném i civilním leteckém trhu. "Dokážeme naše produkty nejen vyvinout, ale i úspěšně provést celým technologickým a výrobním procesem. Po začlenění naší společnosti do skupiny OMNIPOL se nám otevírá ještě více možností na světových trzích. K dalšímu rozvoji MESITu budeme potřeba vysoce kvalifikované odborníky vzdělané hlavně v naší MESIT střední škole, kterou budeme rozvíjet především jako firemní školu," zdůrazňuje roli MESIT střední školy v rozvoji celé skupiny personální ředitel MESITu Jan Šebek Cholewa.

Koncept Firemní školy s sebou přináší řadu nových možností pro její žáky, z nichž tou hlavní je perspektiva zaměstnání v moderní a stabilní společnosti. "Elektroobory byly desítky let a budou i nadále spolu se strojními obory vlajkovou lodí MESIT střední školy. Díky podpoře vedení společnosti můžeme naše žáky vzdělávat v moderních učebnách a na praxi je připravovat přímo v našich společnostech, kde se seznámí a naučí pracovat s nejmodernějšími technologiemi, které jsou na světové špičce v oboru. V sobotu znovu otevřeme dveře naší školy i ve školních dílnách v areálu MESIT všem zájemcům o vzdělání u nás a následnou práci v naší společnosti," zve všechny žáky a jejich rodiče ředitel MESIT střední školy František Mikulášek.

Ve školním roce 2019/2020 otevřou na MESIT střední škole vedle strojních oborů učební obory elektrikář, elektrikář - silnoproud, elektromechanik pro zařízení a přístroje - mechanik elektrotechnických zařízení a také maturitní obor provozní elektrotechnika.

Autor: PR
Inzerce

Vaše názory

Zbrojovka vyrobila pistole s nápisy Pravda vítězí

Uherský Brod

Zbrojovka vyrobila pistole s nápisy Pravda vítězí

Česká zbrojovka Uherský Brod uvádí na trh v rámci oslav 100 let od vzniku samostatného Československa sto...

28. 11. 2018
Otevřené dveře na MESITu

Uherské Hradiště

Otevřené dveře na MESITu

Tradice největšího zaměstnavatele na území města Uherského Hradiště je už více než 65 let spjata především s...

19. 11. 2018
Krajští zastupitelé z Hradiště  nepodpořili výstavbu Nové Baťovy nemocnice. Proč?

Zlínský kraj

Krajští zastupitelé z Hradiště nepodpořili výstavbu Nové Baťovy nemocnice. Proč?

Výstavba nové Baťovy nemocnice má nevyjasněný způsob financování. Tvrdí to alespoň opoziční zastupitelé Zlínského kraje z Uherského...

6. 11. 2018
Den, kdy si může každý otevřít svůj vlastní gastropodnik

Uherské Hradiště

Den, kdy si může každý otevřít svůj vlastní gastropodnik

Mezinárodní festival všech milovníků dobrého jídla a pití založený na principu tzv. pop-upů - to je Restaurant...

17. 10. 2018
TOPlist