FacebookYoutubeInstagram

Firma PaPP získala ISO nejen na kvalitu

Uherské Hradiště Podnikání 8. 8. 2008
Firma PaPP získala ISO nejen na kvalitu

Stavební a obchodní společnost PaPP vsadila na kvalitu své práce, pomáhá jí k tomu také certifikace ISO

Uherskohradišťská společnost PaPP patří k předním stavebním firmám. Množství spokojených zákazníků se již od roku 1990 pravidelně přesvědčuje o tom, že asi stodvacetičlenný tým pracovníků této dynamicky se rozvíjející společnosti dokáže objednanou stavbu realizovat nikoliv jen ve stanoveném termínu, ale také ve vysoké kvalitě. K tomu společnosti pomáhá tak zvaná politika integrovaného systému kvality. Jde o soubor strategických principů, které společnost zavedla v souvislosti s certifikací jakosti podle ISO 9001, doplněnou o ochranu životního prostředí podle ISO 14001 a standardizace v rámci bezpečnosti práce podle ISO 18001. Společnost PaPP se touto certifikací zařadila mezi pouze několik stavebních firem, které na kvalitu práce i systém řízení pohlíží tak zodpovědně.

„Naše strategie vychází z několika základních principů integrovaného systému kvality. Především díky osobní angažovanosti a aktivitě zaměstnanců chceme zabezpečit plnění požadavků a neustále zlepšovat efektivnost integrovaného systému kvality. To v konečném důsledku znamená, že se v plné míře soustřeďujeme na zákazníka a jeho maximální spokojenost s činností naší společnosti,“ uvedl Milan Vaďura, jednatel společnosti PaPP.

Podle jeho slov však politika integrovaného systému kvality nezůstává pouze na papíře, ale je každodenně přenášena do práce společnosti. Důraz na kvalitu totiž pomáhá rozvíjet efektivnost stavebních technologií s cílem zajistit moderní a rychlou výstavbu obytných, průmyslových a občanských staveb, včetně neustálého zmenšování dopadů na znečišťování životního prostředí. „K tomu je nezbytné, abychom průběžně hodnotili spokojenost našich zákazníků s provedenými stavebními pracemi a našimi obchodními službami,“ dodal Milan Vaďura.

Avšak významná pozornost je věnována také zaměstnancům společnosti. Certifikace bezpečnosti práce totiž vyžaduje, aby společnost zabezpečila identifikaci a analýzu případného nebezpečí s cílem dosáhnout jeho snížení. Současně s tím společnost hodlá plánovat potřebné finanční, materiálové a lidské zdroje, které zajistí neustálý rozvoj zaměstnanců společnosti, jejich odborné způsobilosti a zvyšování jejich stimulace, angažovanosti a spokojenosti.

Autor: PR

Vaše názory

Rozhledna Maják Šrotík

Staré Město

Rozhledna Maják Šrotík

Unikátní rozhledna v podobě majáku se nachází v průmyslové zóně na okraji Starého Města. Dominanta bývalého areálu...

31. 7. 2008
Příručku pro pacienty dostanou klienti VZP zdarma na pobočkách

Slovácko

Příručku pro pacienty dostanou klienti VZP zdarma na pobočkách

Aktuální informace o změnách ve zdravotnictví, které nastaly od 1. ledna 2008, naleznou klienti Všeobecné zdravotní pojišťovny...

30. 7. 2008
Termín dokončení jsme vždy dodrželi

Slovácko

Termín dokončení jsme vždy dodrželi

Milan Vaďura je dnes jediným jednatelem stavební a obchodní společnosti PaPP, která si za 18 let působení...

30. 7. 2008
SYNOT TIP partnerem multifunkčního areálu Eden

SYNOT TIP partnerem multifunkčního areálu Eden

Sázková společnost SYNOT TIP se stala prvním významným partnerem multifunkčního areálu Eden. Smlouvu o partnerství uzavřela se...

29. 7. 2008
TOPlist