FacebookYoutubeInstagram

FORD v Uherském Hradišti je od května 2018 v novém!

Zlínský kraj Podnikání 18. 6. 2018
FORD v Uherském Hradišti je od května 2018 v novém!

Nová budova FORD

Foto: archiv Autospol

Přijďte se přesvědčit osobně. Zveme Vás a těšíme se na Vaši návštěvu v novém Fordu.

Dealerství značky Ford v Uherském Hradišti, které se nacházelo na třídě M. Malinovského, patří po dlouhé roky k tradičním, oblíbeným a zažitým autorizovaným prodejcům nových vozů ve Zlínském kraji. 
Před měsícem čekalo firmu Autospol Uherské Hradiště s.r.o. stěhování do nových prostor, které se nachází pouhých 300m od původní budovy. Nový autosalon Ford nyní najdete na adrese Za Olšávkou 340 a je po všech stránkách pro zákazníka velkým krokem směrem vpřed.
Budova nového autosalonu se nachází na začátku velkého areálu, který kompletně prochází modernizací. Před autosalonem je spousta parkovacích míst pro zákazníky. Po příchodu do samotného autosalonu je zde připraven vstřícný a kvalifikovaný tým prodejců a pracovníků servisu. Po přesunu do nových a větších prostor byl navýšen i počet zaměstnanců pro zrychlení a zlepšení kvality poskytovaných služeb. 
Ochotní prodejci pomohou s výběrem takového vozu, aby co nejlépe splňoval individuální nároky a požadavky každého zákazníka.  Na výběr jsou skoro tři desítky modelů od vozů nižší třídy, přes čím dále více oblíbený segment SUV až po velkoprostorové a užitkové vozy. Vybrat si můžete také z široké nabídky skladových vozů, které jsou nejen cenově zvýhodněné, ale zároveň můžete s vozem takřka ihned odjet. Nesmíme rozhodně opomenout ani autorizovaný servis Ford, ve kterém se můžete spolehnout na kvalitně odvedenou práci, ať už se jedná o záruční nebo cenově výhodný pozáruční servis.
Přijďte se přesvědčit osobně. Zveme Vás a těšíme se na Vaši návštěvu v novém Fordu nebo na webu www.ford-uh.cz

Autor: PR

Vaše názory

Práce je všude kolem spousta, ale nejsou lidi! Co s tím?

Slovácko

Práce je všude kolem spousta, ale nejsou lidi! Co s tím?

Rozběhnutá ekonomika na jedné straně, na té druhé často až zoufalý nedostatek pracovních sil. Současná konjunktura země...

14. 6. 2018
Tipy, jak vydržet v práci!

Slovácko

Tipy, jak vydržet v práci!

Zvládnout každodenní pracovní zápřah není nic jednoduchého. Co však s prací, která vás nebaví, co dělat, když...

22. 5. 2018
Virtuální sídlo-jaké služby zahrnuje?

Zlínsko

Virtuální sídlo-jaké služby zahrnuje?

Poskytnutí sídla firmy Primární účel pronájmu virtuálního sídla je poskytnout pronajímateli virtuální kancelář, tedy místo,...

22. 5. 2018
Bazény od NIVEKA jsou jako obrazy. Každý je originál

Nivnice

Bazény od NIVEKA jsou jako obrazy. Každý je originál

Z někdejší rodinné firmy je gigant, který vyrábí bazény na míru do celé Evropy. Nově pod křídly...

10. 5. 2018
TOPlist