FacebookYoutubeInstagram

Letní slavnost u Schlote Automotive Czech

Mařatice Podnikání 21. 8. 2008
Letní slavnost u Schlote Automotive Czech

U příležitosti oficiálního zahájení provozu svého výrobního závodu pořádala firma Schlote-Automotive Czech s. r. o., v sobotu 7. června letní slavnost. Společnost se nastěhovala do nově vybudované haly v průmyslové zóně Jaktáře. Na ploše asi 2.500 m2 (a dalších 7.500 m2 jako rezerva pro rozšíření) mají pracovníci k dispozici kromě funkčních kancelářských prostorů i moderní výrobní a logistickou halu. Firma patří ke skupině Schlote, svazu moderních výrobních závodů zabývajících se převážně mechanickým obráběním produktů z kovových materiálů a montáží hotových konstrukčních komponentů. Česká společnost skupiny Schlote vyrábí polotovary nejvyšší kvality ve velkých a středních sériích na nejmodernějších zařízeních pro automobilový průmysl. Na CNC obráběcích centrech a automatizovaných výrobních linkách obrábí tato firma nejrůznější materiály, různé druhy odlitků a kovových slitin.

V 16 hodin hosty oficiálně přivítali jednatelé skupiny Schlote pan J. Schlote a pan C. Schulz, jednatel české společnosti pan M. Hagenbruch a pan K. Tichavský, místostarosta města Uherské Hradiště. Zaměstnanci, rodiny, zákazníci a dodavatelé firmy se mohli těšit na pestrou letní slavnost. Na pořadu oslav byly četné akce pro mladší i starší. V nabídce byl jak bohatý dětský program pro malé hosty s dětským líčením, různými sporty a soutěžními hrami, tak i živý přenos zahajovacího zápasu mistrovství Evropy ve fotbale Česko proti Švýcarsku.

Při podrobné prohlídce nově postavené haly měli všichni hosté příležitost seznámit se s výrobními postupy a klást otázky. Pozváno bylo tohoto dne i několik z 24 dětí dětského domova v Uherském Hradišti, pro které se během oslavy sbíraly peněžité dary. A tak se mohl předat zástupkyni dětského domova šek s darem v celkové výši 100.000 Kč. Paní zástupkyně byla z tohoto daru viditelně dojata a prozradila, že jsou již plány na použití těchto peněz. Například chce dětský domov jet s dětmi na letní ozdravný pobyt.

O hosty bylo vzorně postaráno. Ať to byla čokoládová fontána s ovocem, lákavé grilování, pivo nebo víno, sekt nebo minerálky - pro každého tam bylo něco. Hudební podbarvení oslavy obstarala live skupina „Hot Nights“ z Německa, a tak se slavilo při rockové hudbě až do rána. Pestrobarevným a nezapomenutelným závěrem letní slavnosti byl velký 10minutový ohňostroj.

Schlote Automotive Czech hledá nové pracovníky s příslušnými zkušenostmi a profesní praxí na různá odborná místa v nově vybudované výrobní hale. Pokud máte o spolupráci zájem, obraťte se na níže uvedenou kontaktní osobu nebo napište na tuto adresu:

Personální referentka: Věra Šenkeříková, Schlote Automotive Czech, s. r. o., Jaktáře 1660, CZ - 686 01 Uherské Hradiště, telefon: +420 572 425 000, fax: + 420 572 425 390, e-mail: .moc.etolhcs@ofni

Autor: PR

Vaše názory

Do své práce dávám i kus sebe

Slovácko

Do své práce dávám i kus sebe

I v letošním roce je partnerem soutěže Tvář DOBRÉHO DNE pražská modelingová agentura PH Models, u které...

13. 8. 2008
Muzeum obchodu a pohostinství

Uherské Hradiště

Muzeum obchodu a pohostinství

Chcete vychutnat atmosféru zašlých časů? Navštivte nově otevřenou kavárnu - restauraci ve Starém Obchodě, která se nachází...

13. 8. 2008
Modelka musí být pozitivní a otevřená

Slovácko

Modelka musí být pozitivní a otevřená

Už čtyři roky spolupracuje naše redakce při soutěži Tvář DOBRÉHO DNE s pražským modelingovým guru Petrem Holancem,...

8. 8. 2008
Rekonstruováno za pouhých osm měsíců

Uherské Hradiště

Rekonstruováno za pouhých osm měsíců

Stavební společnost PaPP si dokáže skutečně poradit se všemi nástrahami, které přináší výstavba nových nebo rekonstrukce stávajících...

8. 8. 2008
TOPlist