FacebookYoutubeInstagram

Léto s Elite swim

Slovácko Podnikání 23. 4. 2018
Léto s Elite swim

Bronzová medaile ze závodu v Brně.

Foto: Elite swim

Vyhrajte s DOBRÝM DNEM vouchery na plavání

Chcete, aby se Vaše děti naučily kraul už v předškolním věku nebo jen zdokonalily techniku, kterou se naučily během školního roku? „Pokud ano, tak  je jednoduše přihlašte na jeden z termínů plavání během letních prázdnin nebo si zkuste zahrát o vouchery na tyto kurzy plavání.

A kdo jsme?  Elite swim je plavecká akademie a plavecký klub v Uherském Hradišti, který sází na moderní pojetí tréninku a výuky plavání pro děti i dospělé. Jako registrovaný plavecký oddíl v Českém svazu plaveckých sportů poskytujeme dětem nejen přípravu sportovního plavání, ale i malí benjaminci se zde seznamují se základy plaveckých způsobů a ti se závodními ambicemi se můžou účastnit plaveckých závodů. Zaměřujeme se i na kategorii Masters, kde trénují dospělí plavci se zaměřením např. na triatlonové závody, ale také zájemci z řad nadšenců plavání, kteří chtějí vylepšit techniku a zvýšit kondici.

Navazujeme na premiéru z minulého léta a letos opět otvíráme letní programy plavání pro děti od 5-15 let.  Čtenáři Dobrého dne mají  možnost si zkusit zasoutěžit o tyto vouchery,“ uvedl Jan Duda, prezident a šéftrenér uherskohradišťského klubu. „Voucher je vhodným dárkem nejen jako volnočasová aktivita na léto pro Vaše děti, ale i babičky a dědečkové můžou tak svým vnoučatům tímto hezkým dárkem, např. za vysvědčení, dopřát tuto sportovní aktivitu a zpříjemnit jim prázdniny,“ dodal Duda.

A co můžete od letního kurzu čekat? Letní kurzy budou zaměřeny na plavecký způsob kraul - prsa - delfínové vlnění. Vaše děti budou společně s trenérem nacvičovat techniku na suchu i ve vodě. 

Cílem kurzů bude nejen rozvoj techniky, ale také inspirování dětí v rámci každého tréninku, podpora jejich vnitřní motivace a pozitivního přístupu metodou FUN & SKILL.

Pokud nebudete mít štěstí sledujte nás na Facebooku nebo webových stránkách, kde získáte bližsí informace o možnostech přihlášení na letní kurzy nebo další informace k náboru do plavecké akademie a přípravky závodního plavání na další školní rok, který proběhne na konci letních prázdnin a začátkem září.

Hodně štěstí a uvidíme se u vody,“ popřál Jan Duda čtenářům DOBRÉHO DNE.

Čtěte více
Autor: PR

Vaše názory

Jarní úklid - víte, kam s nepotřebnými věcmi?

Slovácko

Jarní úklid - víte, kam s nepotřebnými věcmi?

Jaro se neúprosně blíží a s ním tradiční jarní úklid půd, sklepů, garáží, zahrádek a domácností. Mnoho...

22. 4. 2018
Když se v práci můžete zdokonalovat

Uherské Hradiště

Když se v práci můžete zdokonalovat

Jak nejlépe skloubit pracovní a mateřské povinnosti? Pro většinu žen těžko řešitelný problém. Své o tom ví...

17. 4. 2018
MESIT pomáhá rozvíjet talent

Uherské Hradiště

MESIT pomáhá rozvíjet talent

Ač to možná zní trochu zvláštně, Jaroslav Hovorka pracuje ve společnosti MESIT už od svých dvanácti let....

10. 4. 2018
Osobní kontakt s odborníky na výstavě Stavíme, bydlíte je k nezaplacení

Uherské Hradiště

Osobní kontakt s odborníky na výstavě Stavíme, bydlíte je k nezaplacení

Proto přijďte na stavební výstavu STAVÍME, BYDLÍME do sportovní haly v Uherském Hradišti v pátek 6. dubna...

29. 3. 2018
TOPlist