FacebookYoutubeInstagram

MESIT škola pro zaměstnance MESITu

Uherské Hradiště Podnikání 25. 3. 2019
MESIT škola pro zaměstnance MESITu
Foto: archiv
Inzerce

MESIT škola připravuje své žáky pro pracovní uplatnění v technických oborech. Vedle výučního listu i maturitního vysvědčení v oborech strojní a elektro nabízí svým absolventům také možnost zaměstnání přímo ve firmách mateřské skupiny MESIT. Současný majitel MESITu, skupina OMNIPOL, klade důraz na filozofii Firemní školy, která umožňuje žákům školy začleňovat se už v průběhu studia formou praxí na pracovní pozice v jednotlivých firmách největšího zaměstnavatele na území města Uherské Hradiště. "V MESITu jsou zaměstnány desítky let celé rodiny a titul mesiťák se dědí z generace na generaci. Velice si vážíme věrnosti a loajality našich zaměstnanců, které jsou jedním z pilířů stability naší skupiny. Proto nabízíme zaměstnancům systém benefitů a jsme rádi, že do něj přispěla i naše škola," potvrzuje charakter rodinné společnosti personální ředitel společnosti MESIT Jan Šebek Cholewa.

Stejně jako v loňském roce nabízí i letos MESIT škola pro děti zaměstnanců skupiny MESIT dva turnusy příměstských táborů, které nabídnou padesátce dětí zajímavé prožití prázdninových dnů. "Zájem z řad zaměstnanců skupiny MESIT je velký. Všechna místa v obou turnusech byla během několika dní zaplněna," potvrzuje spojení školy se zaměstnanci skupiny MESIT ředitel MESIT škola František Mikulášek a přidává program táborů. "V loňském roce si děti vyzkoušely v průběhu týdne řadu činností. Od výtvarných, sportovních, vzdělávacích aktivit až po výuku lidových řemesel, ale také se třeba učily létat s dronem. Největším překvapením bylo setkání s ligovými fotbalisty 1.FC Slovácko a beseda s autogramiádou se známým hokejovým brankářem Ondrou Pavelcem. I v letošním roce připravujeme vedle pestrého programu některá překvapení."   

Autor: les

Vaše názory

Stavební firmy se nebojí konkurence

Uherské Hradiště

Stavební firmy se nebojí konkurence

A sami porovnejte nabídky firem na stavbu, rekonstrukci a nové vybavení vaší domácnosti. O víkendu 16. -...

11. 3. 2019
Babiš nechal koupit Trumpovi dárek ve zbrojovce

Uherský Brod

Babiš nechal koupit Trumpovi dárek ve zbrojovce

Jedna ze stovky speciálních pistolí z limitované série CZ-75 Republika, která vznikla v České zbrojovce Uherský Brod...

11. 3. 2019
Krajská štika byznysu? Sběrné suroviny UH

Uherské Hradiště

Krajská štika byznysu? Sběrné suroviny UH

Sběrné suroviny UH získaly krajské ocenění v patnáctém ročníku národní soutěže Štika českého byznysu. Žebříček vyhlašuje Coface...

11. 3. 2019
Jarošovský pivovar má za sebou úspěšný rok

Jarošov

Jarošovský pivovar má za sebou úspěšný rok

Před dvěma lety nový Jarošovský pivovar uvařil první várku piva. A asi dobře. Protože poptávka po místním...

13. 2. 2019
TOPlist