FacebookYoutubeInstagram

Obývák mají podle svých představ

Nivnice Podnikání 25. 9. 2009
Obývák mají podle svých představ
Foto: sal

Ještě před necelým půlrokem mladý pár z Nivnice Andrea Hladišová a Petr Mazura přemýšleli, jak si vybavit svůj obývací pokoj tak, aby splňoval jejich představy a realizace přitom příliš nenarušila jejich rozpočet. Pak si Andrea v týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM všimla ohlášení nové soutěže, na jejímž konci čekala na vítěze přestavba obýváku v hodnotě dvou set tisíc korun. Mladá kadeřnice neváhala a poslala přihlášku. Redakce z přibližně sto přihlášených vybrala pár do finálové pětice a pak to bylo již na hlasování čtenářů. Těm byla nejsympatičtější právě dvojice z Nivnice, která se nyní dočkala své vysněné obývací místnosti.

„Pro nás byl již úspěch to, že jsme byli vůbec vybráni do finále. Nikdy jsme totiž nic nevyhráli, a tak jsme v úspěch ani nedoufali. Když jsme se pak dozvěděli, že jsme uspěli, měli jsme obrovskou radost, kterou nám nyní umocnil pohled na renovovaný obývák, který je opravdu přesně takový, jaký jsme si přáli mít,“ říkají shodně vítězové.

Spokojen je i výkonný ředitel týdeníku DOBRÝ DEN S KURÝREM Michal Dvouletý. „Jsem moc rád, že se nám podařilo zrealizovat tuto náročnou čtenářskou soutěž, která pomohla jednomu páru splnit si svůj sen o obývacím pokoji. Vítězům přeji, aby se jim tam dobře žilo a v obývacím pokoji strávili hodně šťastných chvil s našimi novinami. V neposlední řadě bych chtěl poděkovat partnerům soutěže, bez jejichž spolupráce bychom tohle nemohli dokázat,“ připomněl Dvouletý.

Autor: zde

Vaše názory

Básnička pro vítězný pár

Nivnice

Básnička pro vítězný pár

Do hnízdečka lásky usedlo štěstí vždyť oba milenci drželi pěsti osud je vytáhl z osudí jednoho rána,...

25. 9. 2009
Stačí se zaregistrovat a můžete sázet

Slovácko

Stačí se zaregistrovat a můžete sázet

České sázkové kanceláře mají od začátku letošního roku možnost přijímat sázky také prostřednictvím internetu. Na to, co...

13. 3. 2009
Trendem jsou kožené sedačky

Zlínský kraj

Trendem jsou kožené sedačky

Éra těžkých a plných obývákových stěn je již dávno pryč. Současným trendem je především volnost. A platí...

9. 12. 2008
Zlínský dětský filmový festival našel silného partnera

Zlínský dětský filmový festival našel silného partnera

Sázková kancelář SYNOT TIP se stala oficiálním patronem 49. mezinárodního festivalu filmů pro děti a mládež, který...

9. 12. 2008
TOPlist