FacebookYoutubeInstagram

RWE otevřela v Hradišti nové zákaznické centrum

Uherské Hradiště Podnikání 8. 9. 2016
RWE otevřela v Hradišti nové zákaznické centrum
Foto: ilustrační foto

Energetická skupina RWE otevřela na začátku září v Uherském Hradišti nové zákaznické centrum. Zákazníkům z Uherskohradišťska a okolí, kteří preferují osobní kontakt, se tak zkrátí cesta do nejbližší pobočky. Moderní kontaktní místo RWE sídlí v centru města v ulici Protzkarova 1220. Je dobře dostupné z místního nádraží.

„Chceme být blíže našim zákazníkům. Díky nové pobočce získají možnost osobně a komfortněji komunikovat s RWE, a to přímo v centru města,“ vysvětluje ředitelka zákaznických center Dana Hořejší.

V nových prostorách zákazníci RWE vyřídí veškeré záležitosti spojené s odběrem zemního plynu a elektrické energie. Mohou zde využít také unikátní službu RWE pronájem LED žárovek či pojištění domácnosti.

Zákaznické centrum RWE bude otevřeno v pondělí a ve středu od 8 do 17 hodin, v úterý, ve čtvrtek a v pátek od 8 do 15 hodin.

Kromě 37 zákaznických center, videoterminálů a videotelefonů po celé ČR mohou zákazníci RWE využít řadu dalších pohodlných způsobů, jak vyřídit záležitosti spojené s odběrem zemního plynu a elektrické energie. Zákaznická linka 840 11 33 55 je pro zákazníky k dispozici nonstop, stejně tak emailová adresa zc.ewr@ofni . Dovolat se do RWE lze i prostřednictvím internetové aplikace Skype. Na internetových stránkách naleznou zákazníci přístup do bezplatné aplikace RWE ONLINE SERVIS, která umožňuje správu zákaznického účtu přes internet.

Energetická skupina RWE v ČR změní k letošnímu 1. říjnu název i logo. Stane se součástí nové koncernové dceřiné společnosti, která ponese název innogy, a převezme tak i její nové pojmenování a značku ve tvaru „íčka“. Do innogy koncern vyčlenil své aktivity z oblasti obchodu, sítí & infrastruktury a obnovitelných zdrojů. Název innogy vznikl propojením anglických výrazů pro inovaci, energii a technologie.

Autor: Linda Ešková

Vaše názory

Huštěnovická pražírna slaví 5 let

Huštěnovice

Huštěnovická pražírna slaví 5 let

Nic se tu ale neděje náhodou. Od roku 2011 prošli majitelé Radka Sopůšková a Jiří Plšek dlouhou...

7. 9. 2016
Leo Expressem z Brodu až do Prahy

Uherský Brod

Leo Expressem z Brodu až do Prahy

Z Uherského Brodu do Prahy za čtyři hodiny a 159 korun? Utopie? Od neděle 4. září realita!...

30. 8. 2016
Naše autobusová flotila je silná

Uherské Hradiště

Naše autobusová flotila je silná

Ve Zlínském kraji se chystá revoluce v autobusové dopravě. Krajský úřad vypsal výběrové řízení na dopravce, který...

24. 8. 2016
Protančené léto

Uherské Hradiště

Protančené léto

Wellness centrum Balnearia v Uherském Hradišti připravilo nejen pro své zákaznice letní program v rytmu tance. V...

17. 8. 2016
TOPlist