FacebookYoutubeInstagram

Šijeme hezky česky

Slovácko Podnikání 21. 8. 2017
Šijeme hezky česky

Oblek na míru od firmy Obleky Koutný bývá zákazníkovi dodán zhruba do šesti týdnů.

Foto: OBLEKY KOUTNÝ

Obleky na míru pro pravé gentlemany

Svatba i pro muže znamená výjimečný den. Žádný ženich nechce vedle své budoucí ženy nastrojené do krásných šatů vypadat lacině nebo zanedbaně. A nemusí se jednat přímo o ženicha. Všichni muži účastnící se ať už svatby, nebo jakékoliv příležitosti, kde je třeba se vysvléct z tepláků a sáhnout po něčem elegantnějším a reprezentativnějším, by si měli pořídit oblek.

Plní vaše přání

A právě oblek na míru tvoří pravého gentlemana. Ve firmě Obleky Koutný se pracovníci postarají i o toho nejnáročnějšího zákazníka. Muž, který se svěří do jejich rukou, dostane skvěle padnoucí oblek ze 100% vlny nebo v kombinaci vlny, hedvábí a dalších směsí. Kromě materiálu může vybírat z různých střihů - klasický, slim fit či ultra slim aj., z jednořadých a dvouřadých obleků s různými variantami kapes. Dále může zákazník projevit přání v podobě detailů, jako jsou klopy, obšití nebo knoflíky.

Dokonale padnoucí oblek by měl být součástí každého pánského šatníku. Jsou stovky příležitostí, kdy jej je třeba obléct, rozhodně nejde o zbytečnou investici. Oblek na míru je skvělou variantou zejména pro pány, jejichž postava nemá konfekční parametry. V tomto případě je těžké nalézt v obchodě dobře padnoucí oblek, obzvláště když většinu času musí muž působit reprezentativně.

Za šest týdnů…

Oblek na míru od firmy Obleky Koutný bývá zákazníkovi dodán zhruba do šesti týdnů (při velkém vytížení je doba prodloužena až na osm týdnů). Pánové si mohou zvolit místo prodejny (Praha, Ostrava, České Budějovice, Prostějov) nebo předem dohodnuté jiné místo ke zkouškám. Odborníci poskytnou rady ve výběru materiálu a společně se zákazníkem navrhnou střih i detaily jako typ klopy, tvar kapes, počet rozparků nebo barvu podšívky. Závěrečnou tečkou je vyšití monogramu.

Autor: TT
Inzerce

Vaše názory

Chce to plán!

Slovácko

Chce to plán!

Každá svatba je maraton, i když se vše snažíte udělat jednoduché a skromné, jsou věci, které zkrátka...

19. 8. 2017
Trendy není určovat trend

Slovácko

Trendy není určovat trend

Někdo bere svatbu jako přežitek, pro druhého znamená nejdůležitější a nejkouzelnější den v životě. Samozřejmě každý ženich...

18. 8. 2017
Nejsme jen firma, jsme rodina

Slovácko

"Nejsme jen firma, jsme rodina"

Svatební salon Svatka vznikl hned začátkem roku 1990 jako malá rodinná firma s prvním působištěm v Jarošově...

14. 8. 2017
Na český trh vstupuje cider Black Hill

Uherský Brod

Na český trh vstupuje cider Black Hill

Pivovary Lobkowicz uvádí na český trh nový jablečný Cider Black Hill. Tím vstupuje do nového segmentu alkoholických...

3. 8. 2017
TOPlist