FacebookYoutubeInstagram

Slovácká tržnice

Uherské Hradiště Podnikání 5. 6. 2015
Slovácká tržnice
Inzerce

Budova bývalých uherskohradišťských Kasáren, tzv. „Konírny“ na ul. Verbířská se ještě v letošním roce změní na Slováckou tržnici, která podpoří místní podnikatele a veřejnosti nabídne vysoce kvalitní regionální produkty.

Bude určena převážně pro výrobky z regionálních domácích (českých) farem a výroben, tedy výpěstky a chovy pocházející převážně z domácí (české) produkce - ovoce a zelenina, byliny a koření, květiny a sazenice, med, vejce, chléb a pečivo, koláče, perníky, domácí moučníky, mošty a džusy, sirupy, džemy a marmelády, uzeniny, maso, drůbež, živé či kuchané ryby a rybí výrobky, víno, pivo, káva, rukodělné nebo řemeslné výrobky, košíky a další.

Jedná se o unikátní projekt, inspirovaný zahraničními zkušenostmi a především velkým zájmem veřejnosti o regionální výrobky. Cílem projektu je tedy nabídnout lidem to nejlepší z regionu a současně podpořit místní drobné živnostníky a jejich tradiční produkty. V nabídce budovy tržnice je na ploše cca 1300m2 několik desítek variabilních prodejních ploch a bude záviset jen na samotných nájemcích, kolik prostoru budou pro své stánky potřebovat a kolik konkrétních prodejních míst tedy výsledně vznikne. K dispozici budou i venkovní prodejní plochy, u nichž je počítáno se sezónním prodejem např. ovoce, zeleniny, povidel, medu apod. Vnitřní prostory budou v létě větrané, v zimě pak mírně vytápěné.

Pozitivní zprávou pro budoucí nájemce je akce tzv. startovacích nájmů, kteří tak po dobu prvních let budou platit nižší nájemné. Otevření nové Slovácké tržnice je naplánováno již v létě letošního roku. V případě Vašeho zájmu Vám rádi sdělíme bližší podrobnosti.

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím telefonu: +420 730 573 843 nebo emailem: zc.tonys@ecinzrtakcavols

Autor: PR

Vaše názory

DAT pořádá konferenci již popáté

Uherské Hradiště

DAT pořádá konferenci již popáté

Od čtvrtka 4. června do pátku 5. června se v hotelu U Skanzenu na Modré sejdou zájemci...

1. 6. 2015
Továrna na výrobu izolačního materiálu z odpadu byla otevřena

Staré Město

Továrna na výrobu izolačního materiálu z odpadu byla otevřena

Nová továrna na výrobu pěnového skla A-GLASS, stavebního materiálu vyrobeného stoprocentně z odpadových střepů, byla dnes oficiálně...

27. 5. 2015
RV Studio Living poskytuje profesionální služby

Uherské Hradiště

RV Studio Living poskytuje profesionální služby

Zájemcům o rekonstrukci bytu, nebo těm, kteří shánějí nejen kvalitní sanitární techniku, ale třeba také nové dveře...

27. 5. 2015
Bydlení – Novinky v našich interiérech

Uherské Hradiště

Bydlení – Novinky v našich interiérech

V dnešním krátkém povídání se zaměříme na novinky, které jsou specifické pro současnou architekturu a bytový design....

15. 4. 2015
TOPlist