FacebookYoutubeInstagram

Společnost SYNOT W i letos jedna z nejlepších!

Praha Podnikání 28. 11. 2016
Společnost SYNOT W i letos jedna z nejlepších!

Ocenění přebírá senátor a podnikatel Ivo Valenta z rukou ministra průmyslu Jana Mládka.

Také v letošním roce si skupina Synot připisuje velký úspěch v soutěži Českých sto nejlepších. Ta letos pokračovala svým již 21. ročníkem. Společnost Synot W se v soutěži stejně, jako vloni, ocitla ve stovce TOP firem naší země. Navíc zabodovala také v oborové kategorii „invence - nasazení - export - zisk“. Slavnostní galavečer se uskutečnil ve Španělském sále Pražského hradu.

 „Úspěch, kterého jsme dosáhli, mne velmi těší. Synot W je nejstarší společností skupiny Synot, v letošním roce oslavila již 25. výročí svého působení. Podobná ocenění jsou důkazem toho, že i po těchto letech na tuzemském trhu stále patříme k silným a uznávaným společnostem. Jedná se však především o ocenění práce celého managementu a všech zaměstnanců,“ uvedl senátor a podnikatel Ivo Valenta, který cenu osobně převzal, a podle něhož jsou podobná umístění současně motivací a závazkem do budoucna.

Soutěž již tradičně pořádá Panevropská společnost pro kulturu, vzdělávání a vědecko-technickou spolupráci Comenius. Jejím cílem je v celonárodním měřítku nalézt, vybrat, zviditelnit a veřejně slavnostním způsobem ocenit české nebo v Česku zaregistrované firmy, podniky, či společnosti z co nejširšího spektra ekonomických aktivit, které dosahují vynikajících, mimořádných anebo pozitivně pozoruhodných výsledků.

Skupina Synot se v této soutěži umístila již několikrát. V uplynulých letech se kromě společnosti Synot W mezi oceněnými ocitly také společnosti Synot ICT Services a moderní startupová společnost Madfinger Games, do níž skupiny Synot investorsky vstoupila. Skupina však sbírá prestižní ceny také na poli mezinárodních soutěží.

Autor: jap

Vaše názory

Rekvalifikace nabízí další možnosti v pracovním procesu

Uherské Hradiště

Rekvalifikace nabízí další možnosti v pracovním procesu

Situace na trhu práce se v České republice v poslední době hodně zlepšila. Firmy a podniky začínají...

26. 11. 2016
Není těžké zboží prodat, ale dostat zaplaceno

Staré Město

"Není těžké zboží prodat, ale dostat zaplaceno"

Když jeho otec v roce 1990 zakládal stavební společnost TRADIX, měl pět let. O dvacet let později...

24. 11. 2016
Svěřte se do rukou profesionála

Uherské Hradiště

Svěřte se do rukou profesionála

Několik důvodů, proč přijít na focení do fotostudia Michala Pavláska v Uherském Hradišti: Budete se cítit...

22. 11. 2016
Ručně vyráběný šperk jako originální dárek

Uherské Hradiště

Ručně vyráběný šperk jako originální dárek

Pokud hledáte vhodný dárek pod stromeček, správnou volbou může být například ručně vyráběný šperk. Tvorbou takovýchto doplňků...

8. 11. 2016
TOPlist