FacebookYoutubeInstagram

Svěřte se do rukou profesionála

Uherské Hradiště Podnikání 22. 11. 2016
Svěřte se do rukou profesionála
Foto: Michal Pavlásek

Několik důvodů, proč přijít na focení do fotostudia Michala Pavláska v Uherském Hradišti:

Budete se cítit jako doma

Okamžitě po vstupu Vás okouzlí pohodová a rodinná atmosféra, která pohltí jakékoliv obavy z focení. Přivítáme Vás v místnosti pro hosty, kde jistě najdete inspiraci, co krásného udělat s Vašimi fotkami. Ve studiu je prostorná šatna a zázemí pro ty, kteří se fotí. Pokud přijedete z velké dálky, máme tady rovněž místnost pro přenocování až 4 osob.

Profesionální zázemí a vybavení

Nebojte se, technika v našem studiu je přívětivá. Namísto silných a protivných světel využíváme lehce svítící velkoplošné reflektory, takže si ani nevšimnete, že jste ve fotostudiu. Fotit Vás budeme tou nejlepší technikou a výsledek bude dokonalý. Při kreativním focení s Vámi rádi využijeme barevné efekty, umělý dým či sníh, to je pak ta pravá zábava!

Termíny na míru

Máte na výběr z několika volných termínů a ten, který se Vám bude hodit, si pohodlně zarezervujete online. Focení si můžete individuálně domluvit například i v odpoledních hodinách, kdy už máte volno po práci, po škole.

Fotoobrazy a rámečky přímo u nás

Až budete mít před sebou hotové fotografie, tak budete chtít něco víc než jen soubor v mobilu. Ty nejlepší záběry Vám zarámujeme na plátno nebo vytiskneme na fotopapír, zalaminujeme a vsadíme do rámu, který Vás zaujme. Velkoformátový tisk provádíme přímo v našem fotostudiu. Rámujeme pro Vás v naší skvěle vybavené dílně. To vše prakticky na počkání. Rámečky pro Vaše fotky si vyberte osobně u nás ve fotostudiu nebo pohodlně na našem eshopu na adrese shop.michalpavlasek.cz.

Budete v péči zkušených

Snadno dostupná fototechnika způsobila, že dnes je každý majitel fotoaparátu "profesionální fotograf". Stačí si projít sociální sítě. Jenže ono to není jen o fotoaparátu, ale hlavně o skvělé komunikaci, o pohodě, o emocích, které mají na fotografie a pocit z focení blahodárný vliv. Přes 20 let sbírám zkušenosti, v tomto okamžiku mám za sebou 3 411 báječných focení. Tak co, svěříte mi svou důvěru?

Pomůžeme mladým modelkám

Focení modelek je naše specialita, naše "vlajková loď". Fotomodelka si u nás může vyzkoušet casting, fototest, profesionální modelingové focení spojené se speciální vizáží. Modelkám nafotíme profesionální fotobook, který jim otevře cestu k vysněné kariéře. Kromě toho všeho modelku nasměrujeme správnou cestou, aby se vyhnula neférovému jednání ze strany agentur a fotografů.

Dárkové poukazy potěší

Hledáte originální dárek a dochází Vám nápady? Ze zkušeností našich zákazníků je dárkový poukaz na focení pro obdarovaného skvělý zážitek a výsledek potěší i darujícího. Spoustě lidem dodá dárkový poukaz kuráž a díky ní zažijí focení, které by si jinak nejspíš nedopřáli. Víc informací najdete na stránce dárkové poukazy.

Poděkování

Moc rádi bychom touto cestou poděkovali našim zákazníkům za důvěru a jsme velmi vděční všem z Vás, kteří se k nám vracíte opakovaně.

Pro Vás, kteří házíte fotografy do jednoho pytle se zubaři a jinými strašáky, máme poselství našich kamarádů: „I upíři ocení u Pavláska focení!“ Tak a teď šup na www.michalpavlasek.cz a těšíme se na Vás.

Autor: BZ

Vaše názory

Ručně vyráběný šperk jako originální dárek

Uherské Hradiště

Ručně vyráběný šperk jako originální dárek

Pokud hledáte vhodný dárek pod stromeček, správnou volbou může být například ručně vyráběný šperk. Tvorbou takovýchto doplňků...

8. 11. 2016
Zrelaxujte v termálních lázních

Zrelaxujte v termálních lázních

Slovensko je bohaté na termální lázně. V blízkosti rakouských a maďarských hranic, jen 65 km od Bratislavy,...

1. 11. 2016
Móda ve znamení Slovácka

Slovácko

Móda ve znamení Slovácka

Ještě před pár lety byly prvky inspirované folklorem v odívání spíše výjimkou, dnes se naopak těší velkému...

25. 10. 2016
Zabavte se ve Slovácké tržnici

Uherské Hradiště

Zabavte se ve Slovácké tržnici

Bohatý program čeká na všechny, kteří navštíví Slováckou tržnici. Cesta do ní jim zabere z centra města...

18. 10. 2016
TOPlist