FacebookYoutubeInstagram

Systém vlastní jako druzí v republice

Uherské Hradiště Podnikání 10. 4. 2011
Systém vlastní jako druzí v republice
Foto: archiv OA

Na půdě Obchodní akademie a VOŠ v Uh. Hradišti se uskutečnila konference s názvem Axapta ve výuce. Konference, určená studentům VOŠ, se konala v rámci projektu VIP Kvalita (Vzdělávání-Inovace-Praxe). Jedná se o projekt zavádění manažerského informačního systému MS Dynamics AX do výuky, který škola realizuje od ledna 2010.

Konferenci, probíhající v příjemné atmosféře, zahájil úvodním slovem ředitel školy Jiří Durďák. Průběh projektu poté nastínil jeho manažer Aleš Šimík a po příspěvku se studentům představil samotný informační systém Axapta za pomoci zástupců realizující firmy. Konference dále pokračovala praktickou ukázkou systému, během které se studenti seznámili s pracovním prostředím a vyzkoušeli si základní ovládání tohoto systému.

OA a VOŠ Uh. Hradiště se zavedením výuky MS Dynamics AX stává, vedle VŠE Praha, teprve druhou vzdělávací institucí v ČR, která tuto výuku studentům může nabídnout. Navíc jako jediná umožňuje výuku v nejaktuálnější verzi systému. Pro studenty se tak otvírá možnost získání výjimečných znalostí a dovedností, které lze výrazným způsobem zúročit na trhu práce.

Autor: kul

Vaše názory

Tabletky nejsou třeba. Problémy zmírní BFB

Uherské Hradiště

Tabletky nejsou třeba. Problémy zmírní BFB

Pomáhá tělesně postiženým lidem, nemocným, ale i zdravým. Její účinky už na sobě pocítili kosmonauti nebo špičkoví...

31. 3. 2011
Podnikaví mladí podnikatelé

Uherské Hradiště

Podnikaví mladí podnikatelé

O tom, jak obohacující může být společné setkání Akademie mladých podnikatelů, se mohlo přesvědčit 12 členů, kteří...

8. 3. 2011
Železárny míří do Ruska

Veselí nad Moravou

Železárny míří do Ruska

Stabilizace. Do jediného slova se vejdou letošní cíle veselských železáren Z-Group. K naplnění novoročního předsevzetí by měly...

31. 1. 2011
Ze seníku vznikly nové firemní prostory

Buchlovice

Ze seníku vznikly nové firemní prostory

V areálu bývalého zemědělského družstva v Buchlovicích vzniklo přeměnou seníku nové firemní zázemí společnosti BENJAMÍN, s. r....

15. 1. 2011
TOPlist