FacebookYoutubeInstagram

Vinotéka a delikatesy U Václava

Uherský Brod Podnikání 13. 12. 2016
Vinotéka a delikatesy U Václava

Více delikates, více vína a delší otevírací doba. Již čtvrté Vánoce má před sebou vinotéka, o které jsme nejednou psali. Letošní rozšíření sortimentu bychom opět neradi nechali bez povšimnutí. Jako vždy jsme se pana Václava zeptali na pár otázek.

Václave, jak se Vám letos dařilo a co je u Vás nového?

Díky našim zákazníkům se nám dařilo podle mého dobře. Za to jim patří velký dík! Zájem o kvalitní víno, ale i delikatesy neustále roste. Letos jsme naši nabídku rozšířili nejen o další výborná vína a dobroty, ale také o kvalitní čokoládu z nové čokoládovny JANEK.

Je pravdou, že za čokoládovnou stojíte částečně také Vy?

Je to pravda a jsme na to hrdí. S přítelkyní a naším společným kamarádem v ní trávíme každý volný čas a věříme, že to je na výsledném produktu poznat! Čokoláda je super. Moc nás baví, že máme celou výrobu pod dohledem, a tak víme, co prodáváme. To se nám osvědčilo také u dalšího sortimentu. Nesnažíme se věci dělat stylem koupím-prodám. Snažíme se produktům porozumět. Nachutnat je a získané vědomosti předávat. Věřím, že se nám to daří.

Vraťme se k prosinci. Co jste si pro zákazníka nachystali?

Nemuseli jsme myslím chystat nic nového. Budeme se snažit držet stále toho samého. Vybírat a prodávat kvalitní vína a produkty, kterým se také snažíme porozumět. Myslím, že zákazník sám moc dobře pozná, co je dobré a co ne. Osvědčilo se nám krájení z celého koláče sýrů a proto v něm budeme od 14. 12. 2016 opět pokračovat. Rozšířili jsme nabídku sudového vína na 16 druhů. Přidali nové klobásky, paštiky a další delikatesy. Za poslední měsíc také tři nová vinařství. Chystáme dárkové balíčky, o které je v předvánočním čase každým rokem větší zájem. Prostě je pořád co dělat a věřím, že to jde na našem obchůdku vidět.

Je něco, co byste rád vzkázal našim čtenářům?

Určitě! Je to především krásné prožití svátků vánočních a také hodně štěstí a zdraví do nového roku. Nakonec s některými se ještě potkáme a řekneme si to osobně. Je to jedna z věcí, na kterou se těšíme celý rok nejvíce.

Čokoládovna JANEK - Uherský Brod

Tři mladí studenti po téměř ročním plánování spustili ostrý provoz čokoládovny v letošním březnu. Kvalitní suroviny, zkušenosti, láska k práci a co největší důraz na kvalitu výsledného produktu dělá z pojídání čokolády JANEK nezapomenutelný zážitek. V čokoládovně se specializují nejen na výrobu tabulkových čokolád, ale také čokoládových pralinek a lanýžů. Všechny pralinky i čokolády jsou vyrobeny ručně. Se zpracováním kakaových bobů pomáhá moderní melanžér a temperovací stroje a i díky tomu se čokoláda obejde bez zbytečných náhražek a přísad. V Uherském Brodě můžete ochutnat ve vinotéce U Václava.

Autor: BZ

Vaše názory

Royal Beauty Spa v Uherském Hradišti

Uherské Hradiště

Royal Beauty Spa v Uherském Hradišti

Od středečního podvečera má Uherské Hradiště přímo ve svém srdci na Masarykově náměstí centrum krásy nejen pro...

12. 12. 2016
Vesnické prodejny končí. Někde jsou i za korunu drahé

Slovácko

Vesnické prodejny končí. Někde jsou i za korunu drahé

Příběh, který právě čtete, se může stát kdykoliv a kdekoliv. Naposled padlo rozhodnutí o uzavření prodejny...

7. 12. 2016
V Centro Zlín je vánoční čas v plném proudu

Zlín

V Centro Zlín je vánoční čas v plném proudu

S myšlenkou na vánoční pohodu, kapra, salát a pohádky se každoročně pojí otázka: co komu nadělí Ježíšek...

3. 12. 2016
Další úspěch Coffeespotu

Huštěnovice

Další úspěch Coffeespotu

Jako každý rok na podzim proběhlo ve zlínském hotelu Baltaci krajské finále ocenění Vodafone firma roku a...

1. 12. 2016
TOPlist