FacebookYoutubeInstagram

Zabavte se ve Slovácké tržnici

Uherské Hradiště Podnikání 18. 10. 2016
Zabavte se ve Slovácké tržnici

Bohatý program čeká na všechny, kteří navštíví Slováckou tržnici. Cesta do ní jim zabere z centra města či z autobusového nádraží jen pět minut pěší chůzí. Velkým lákadlem jsou například blešáky, které se konají pravidelně každou první sobotu v měsíci. Je zde možnost nakoupit či prodat téměř cokoliv a prodejní místa jsou nabízena zdarma.

Nakoupit kvalitní zboží můžete i na tradičních Farmářských trzích, které se ve Slovácké tržnici konají každou třetí sobotu v měsíci. Do konce kalendářního roku můžete tedy navštívit Farmářské trhy v sobotu 22. října, 19. listopadu a 17. prosince, kdy budou trhy ozvláštněny hudebním doprovodem.

Vánoční atmosféra ovládne Slováckou tržnici již začátkem prosince, kdy bude v prostorách tržnice umístěn obří Dopis Ježíškovi. Stejně jako minulý rok, budou některá přání z tohoto dopisu, který vytvoří sami návštěvníci tržnice, vybrána a splněna. A tak některé děti najdou pod vánočním stromečkem ve Slovácké tržnici své dárky.

Na dokreslení atmosféry nebude chybět ani betlém se sochami v životní velikosti. Součástí předvánočních příprav ve Slovácké tržnici bude i akce pro rodiče s dětmi nazvaná Vítej, Ježíšku, při které se budou předávat dárky a předvádět vánoční zvyky a tradice.

Celý podzim i o čase adventu bude Slovácká tržnice fungovat jako obvykle. Najdete zde bohatý sortiment nabízených výrobků od vín dodávaných místními pěstiteli přes čerstvou zeleninu, ovoce, maso, uzeniny, sýry až po ručně vyráběnou čokoládu. Za zmínku stojí i produkty s označením Perla Slovácka a Tradiční výrobek, u kterých má zákazník jistotu, že pochází z rukou místních výrobců a jejich kvalita je pečlivě střežena.

Pro děti je každou sobotu připravena tvořivá dílna, kde procvičí svou zručnost a fantazii.

Jako partner soutěže Tvář DOBRÉHO DNE pořádá Slovácká tržnice každou sobotu akci s názvem Slovácká škola vaření. Vaření se účastní vždy jedna z finalistek soutěže a svůj kulinářský um předvádí pod dohledem herce Slováckého divadla Davida Vaculíka. Ochutnávka uvařených jídel je vždy připravena i pro návštěvníky tržnice.

Autor: BZ

Vaše názory

Užívejte den s rádiem Kiss Publikum

Zlínský kraj

Užívejte den s rádiem Kiss Publikum

Už 22 let je hlavním cílem rádia Kiss Publikum pobavit, rozesmát a vykouzlit úsměv na tváři lidem...

10. 10. 2016
Stylové doplňky ze dřeva

Slovácko

Stylové doplňky ze dřeva

Nejlepší trojice dívek soutěže Tvář DOBRÉHO DNE 2016 získá stylové brýle od firmy Wood Style. Slušivé brýle...

7. 10. 2016
Limuzínou kamkoliv

Slovácko

Limuzínou kamkoliv

Dopravu na sousední Slovensko zajistila finalistkám soutěže Tvář DOBRÉHO DNE 2016 party limuzína Svatebního Dj Jaromíra Šmída....

5. 10. 2016
Prodejem plavek si splnila sen

Slovácko

Prodejem plavek si splnila sen

Účastnice soutěže Tvář DOBRÉHO DNE 2016 se budou fotit v plavkách, které poskytla Renata Olšáková, majitelka obchodu...

3. 10. 2016
TOPlist