FacebookYoutubeInstagram

Žák Firemní školy, budoucí zaměstnanec MESITu

Uherské Hradiště Podnikání 14. 1. 2019
Inzerce

Pomalu, ale jistě se žákům základních škol a jejich rodičům blíží termín rozhodnutí, kterým směrem se vydat po absolvování základní školy. Proto se tento pátek a sobotu už počtvrté otevřou dveře střední školy MESIT, která nabízí širokou paletu polytechnického vzdělání všech úrovní. Ta bude od příštího školního roku výrazně podpořena současným majitelem holdingu MESIT, do kterého MESIT škola patří. "Skupina OMNIPOL vidí v MESIT střední škole velký potenciál k výchově kvalifikovaných odborníků pro vlastní dceřiné společnosti skupiny MESIT, které se zabývají vývojem a výrobou vysoce specializovaných produktů. Díky svým bohatým zkušenostem i kontaktům na světových trzích dokáže skupina OMNIPOL tyto výrobky prodat do všech světadílů a zajistit tak stabilitu a rozvoj celé skupiny MESIT," představuje personální ředitel skupiny MESIT Jan Šebek Cholewa perspektivu pracovního uplatnění vycházejícím žákům, kteří v těchto dnech přemýšlejí nad svou profesní budoucností, ale i jejich rodičům.

Podpora zřizovatele nejvýznamnější soukromé střední školy v regionu se promítá do konceptu Firemní školy, který se už v příštím školním roce rozběhne na plné obrátky. "Vysoce kvalifikovaní učitelé i odborní mistři předají žákům zkušenosti nasbírané v průběhu pětašedesáti let působení naší školy přímo v moderních provozech, ve kterých se naučí pracovat s nejnovějšími technologiemi. Ve spojení s novým majitelem, patřícím k nejsilnější obchodní skupině u nás, a s benefity, které už v současnosti svým zaměstnancům nabízí, je MESIT střední škola ideální volbou pro žáky, kteří se zajímají o elektroniku či elektrotechniku nebo o práci s kovem," představuje blíže koncept Firemní školy MESIT její ředitel František Mikulášek.

Ve školním roce 2019/2020 otevřou v MESIT střední škole elektro obory Mechanik elektronických zařízení, Elektrikář, Elektrikář - silnoproud s výučním listem a maturitní studium Mechanik elektronik. Ve strojních oborech pak Obráběč kovů, Zámečník, Umělecký kovář a zámečník, pasíř s výučním listem a maturitní obor Mechanik CNC strojů.  V nástavbovém maturitním studiu v denní i večerní formě Provozní elektrotechnika, Podnikání a Provozní technika. MESIT škola také nabízí rekvalifikační kurzy v oborech Soustružení, Frézování, Broušení, Vrtání kovových materiálů, Obsluha CNC obráběcích strojů, Zámečník a Základní kovoobráběčské práce.

Grafická pozvánka

Den otevřených dveří MESIT střední škola

Pátek 18. ledna 12.00 hodin - 17.00 hodin

Sobota 19. ledna 8.00 hodin - 12.00 hodin

Areál MESIT střední škola, Družstevní ul. a areál MESIT, budova M, Sokolovská ul., Uherské Hradiště-Mařatice.

Více na www.skolamesit.cz, www.facebook.com/skolamesit.cz, www.mesit.cz.

 

Autor: les

Vaše názory

Opozice: Vedení města se zřejmě bojí naší spolupráce, a proto se nás pokusila rozhádat. Marně!

Uherské Hradiště

Opozice: Vedení města se zřejmě bojí naší spolupráce, a proto se nás pokusila rozhádat. Marně!

Opoziční strany ANO, Nestraníci pro Hradiště, Naplno pro Hradiště, Piráti, KSČM a ČSSD byly na základě usnesení...

10. 1. 2019
Elektroobory vlajkovou lodí MESIT střední školy

Uherské Hradiště

Elektroobory vlajkovou lodí MESIT střední školy

Uherskohradišťský MESIT je více jak pětašedesát let výrobcem elektronických zařízení a systémů, které nalézají své uplatnění v...

3. 12. 2018
Zbrojovka vyrobila pistole s nápisy Pravda vítězí

Uherský Brod

Zbrojovka vyrobila pistole s nápisy Pravda vítězí

Česká zbrojovka Uherský Brod uvádí na trh v rámci oslav 100 let od vzniku samostatného Československa sto...

28. 11. 2018
Otevřené dveře na MESITu

Uherské Hradiště

Otevřené dveře na MESITu

Tradice největšího zaměstnavatele na území města Uherského Hradiště je už více než 65 let spjata především s...

19. 11. 2018
TOPlist