FacebookYoutubeInstagram

Zrelaxujte v termálních lázních

Podnikání 1. 11. 2016
Zrelaxujte v termálních lázních
Inzerce

Slovensko je bohaté na termální lázně. V blízkosti rakouských a maďarských hranic, jen 65 km od Bratislavy, leží termální lázně Veľký Meder. Ubytování a odpočinek přímo v lázeňském prostředí najdete ve SPA & Welless Hotelu Orchidea***.

Blahodárné účinky termální vody na lidský organismus poznal už uherský král Matyáš Korvín, který udělil v roce 1466 městu Veľký Meder městská privilegia. Po něm je také komplex termálního koupaliště pojmenovaný. Vhodná poloha SPA & Welless Hotelu Orchidea*** (přímo před vchodem do areálu koupaliště) a přírodní zajímavosti v okolí vytvářejí podmínky pro aktivní odpočinek ve vodě i na suchu. Cílem wellness pobytů je znovuzískání vaší celkové fyzické i duševní rovnováhy, pohody, zlepšení fyzické kondice a krásy. V nabídce hotelových wellness balíčků najdete romantický relaxační pobyt, pobyt pro ženy, ale i velikonoční, vánoční a silvestrovské pobyty. Každý by si měl několikrát do roka dopřát kombinaci lázeňských procedur, které navrátí energii, sebevědomí, zdraví, vitalitu, sílu a naopak zbaví stresu, bolesti a únavy. Není totiž lepší investice, než investovat do svého vlastního těla.

Moderní pokoje

Hotel poskytuje jedinečnou atmosféru v moderně vybavených pokojích. Všechny pokoje mají standardní sociální zařízení, satelitní TV, připojení k internetu zdarma, telefon a trezor. Kromě standardních pokojů jsou k dispozici i dva apartmány Royal a rodinný LUX. Hotel má uzavřené parkoviště, které zajišťuje bezpečnost majetku klientů. Na recepci Vás ochotný personál přivítá v jakoukoliv denní i noční hodinu.

Svět relaxace

Pozvání k návštěvě "Malého ráje" vyvolá v každém z nás přinejmenším zvědavost. Co se za lákavým slovním spojením skrývá? V případě Hotelu Orchidea je to především svět plný relaxace, oddechu, klidu, ale také zdraví. Hotel a jeho wellness centrum totiž nabízejí nejen uvolnění pro tělo a psychiku, ale i pastvu pro oči a opojení pro chuťové pohárky. Gastronomie na úrovni je neoddělitelnou součástí hotelu s příjemnou atmosférou. Pokud do něj zavítáte, nebudete vědět, které smysly dříve rozmazlovat.

Hotel Orchidea nabízí nejen bazén s protiproudem, perličkovou koupel, ale i pestrý saunový svět s ponorným bazénem a tureckou lázeň hammam. A pokud chcete kromě relaxace svoje tělo především nechat zregenerovat, můžete si vybrat ze široké nabídky služeb - od relaxačních masáží přinášejících úlevu šíji a chodidlům přes odblokování krční páteře až po sportovní masáž, která přináší okamžitou úlevu od bolesti a zregeneruje unavené svaly a klouby. Hotel Orchidea je opravdový malý ráj pro tělo a duši!

Autor: BZ

Vaše názory

Móda ve znamení Slovácka

Slovácko

Móda ve znamení Slovácka

Ještě před pár lety byly prvky inspirované folklorem v odívání spíše výjimkou, dnes se naopak těší velkému...

25. 10. 2016
Zabavte se ve Slovácké tržnici

Uherské Hradiště

Zabavte se ve Slovácké tržnici

Bohatý program čeká na všechny, kteří navštíví Slováckou tržnici. Cesta do ní jim zabere z centra města...

18. 10. 2016
Užívejte den s rádiem Kiss Publikum

Zlínský kraj

Užívejte den s rádiem Kiss Publikum

Už 22 let je hlavním cílem rádia Kiss Publikum pobavit, rozesmát a vykouzlit úsměv na tváři lidem...

10. 10. 2016
Stylové doplňky ze dřeva

Slovácko

Stylové doplňky ze dřeva

Nejlepší trojice dívek soutěže Tvář DOBRÉHO DNE 2016 získá stylové brýle od firmy Wood Style. Slušivé brýle...

7. 10. 2016
TOPlist