FacebookYoutubeInstagram

V derby se radovali hosté

Slovácko Šachy 27. 11. 2019
V derby se radovali hosté

Spanilá jízda šachistů zálohy Kunovic krajskou soutěží pokračuje. Ve třetím kole vyplenili Sulimov a bez bodové ztráty vévodí tabulce. Premiérového vítězství se dočkaly Boršice B.

Kunovičtí v Sulimově vyhráli vysoko 6,5:1,5, když své partii ukončili hláškou „šach, mat“ Zpěvák, Joanna Worek, Knotek, Kovařík a Krmíček, půl bodu za remízu přidali M. Beil, Malůš a Šácha.

Třetí kolo přineslo dvě okresní derby, v obou se radovali hosté po výhře 5,5:2,5. Boršice B oslavily premiérové vítězství v Bojkovicích. Nezaváhali Havránek, Frýbort, Šebela, Volčík sen. a Skalka, za domácí jen Kolouch s Pláškem. Smírem se rozešli Major se Šaňákem. Vlčnov B přivezl tři body z půdy Starého Města F, za které vyhrál jen J. Vávra jun. Za vítěze pak Staňa, Ficenc, Oharek a Ondrůšek. Remizovali Vylíčil s Mošťkem, Delgerdalai s Podškubkou a A. Macháček s M. Kadlčíkem. Hořkou pilulku v podobě porážky polklo i Staré Město E ve Zborovicích (3:5), když vyhrál pouze Studený. Půl bodíku do týmového rance nasypali Krča, L. Macháček, Piluša a Koběrský. Dolní Němčí vyhrálo na šachovnicích Napajedel 6:2. Celý bod si připsali Hudeček, J. Zpěváková, Čechál, K. Zpěváková, Štos a Hrabal.

Autor: oj

Vaše názory

Vlčnov ztratil, ale stále vede

Slovácko

Vlčnov ztratil, ale stále vede

Druholigoví šachisté Vlčnova přišli o stoprocentní bilanci, ale nikoliv neporazitelnost. Ve třetím kole totiž v souboji neporažených...

27. 11. 2019
Stoprocentní duo, bez bodu trojlístek

Slovácko

Stoprocentní duo, bez bodu trojlístek

Šachisté Dolního Němčí B a Starého Města G zůstávají po dvou kolech okresního přeboru stoprocentní, v čele...

18. 11. 2019
Stoprocentní už jen záloha Kunovic

Slovácko

Stoprocentní už jen záloha Kunovic

I když Uherskohradišťsko reprezentuje v krajské soutěži sedm týmů, po dvou kolech má v první polovině tabulky...

12. 11. 2019
Kunovice a Staré Město nadělovaly

Slovácko

Kunovice a Staré Město nadělovaly

Jako uragán vtrhli do nové sezony krajské soutěže šachisté zálohy Kunovic a Starého Města F, kteří okresním...

31. 10. 2019
TOPlist