FacebookYoutubeInstagram

Snails v semifinále vyzvou Žraločky

Kunovice Softbal 25. 9. 2019
Snails v semifinále vyzvou Žraločky
Foto: sal

Extraligové softbalistky Snails Kunovice, obhájkyně stříbrných medailí, ve čtvrtfinále play-off smetly z cesty Storms Řepy a spřádají plány na semifinále! V něm s největší pravděpodobností narazí na Žraloky Ledenice, druhý tým základní části a úřadujícího šampiona!

„O semifinálových dvojicích rozhodne volba Joudrs Praha, vítěze dlouhodobé části. Ale podle našich informací si vyberou lepšího z dvojice Tempo, Eagles, takže na nás v repríze loňského finále čekají Ledenice. Jejich skauti si ostatně ve čtvrtfinále natáčeli naše nadhazovačky,“ informoval Pavel Křivák, kouč Kunovic, který šance na opětovný postup do finále vidí 50 na 50.

„Jsme v jiné pozici než loni, máme americkou nadhazovačku, ze které mají Ledeničtí velké obavy. A navíc ani forma jejich elitní nadhazovačky Veroniky Peckové není taková jako před rokem,“ je přesvědčený Křivák.

Storms Řepy - KUNOVICE 1:2

Pražanky se na favorita dokonale připravily a skvělým výkonem nadhazovačky si vynutily prodloužení. „Možná jsme byli i horším týmem, když jsme se nevypořádali především  s pomalým nadhozem. V prodloužení  jsme však nakonec vítězství ubojovali. V kritických chvílích nás podržela nadhazovačka Ray,“ komentoval zápas Křivák. Rozhodující odpal zařídila Rampáčková, která stáhla dva body, a Řepy už pouze korigovaly. Stav série 0:1.

Storms Řepy - KUNOVICE 9:2

Když Mlýnková ve druhé směně trefila homerun, Šnečice se uklidnily a odskočily až na 3:0. Soupeřky pak sice snížily na kontakt, ale to bylo všechno.

„Zápas jsme bez větších problémů dotáhli k vítězství po páté směně. Kdyby pálka fungovala jako dnes, tak včera není žádné drama,“ ví moc dobře zkušený lodivod. Konečný stav série 2:0.

Semifinále startuje v sobotu, doma se Kunovjanky představí v neděli.

KUNOVICE: Ray, Rampáčková, Slaninková, Gunišová, Mešťanová, Mlýnková, Húsková, Stejskalová, Hlaváčková, Chládedká, Kaindl, Bettstein, Phamová. 

Autor: PETR ČECH

Vaše názory

Šnečice se naladily před čtvrtfinále

Kunovice

Šnečice se naladily před čtvrtfinále

Extraligové softbalistky Snails Kunovice mají před play-off neuvěřitelnou fazonu! V posledním hracím víkendu základní části dokonce deklasovaly...

19. 9. 2019
Šnečice vyplenily Prahu!

Kunovice

Šnečice vyplenily Prahu!

Až v předposledním hracím víkendu základní části extraligové softbalistky Snails Kunovice zaznamenaly stoprocentní bilanci, když si do...

12. 9. 2019
Šnečice před play-off posílila Američanka Ray!

Kunovice

Šnečice před play-off posílila Američanka Ray!

I když už mají play-off na 99 procent v kapse, nesedí se založenýma rukama! Extraligové softbalistky Snails...

5. 9. 2019
Šnečice do pohárové Evropy neprolezly, nestačily na Žraloky

Kunovice

Šnečice do pohárové Evropy neprolezly, nestačily na Žraloky

Extraligové softbalistky Snails Kunovice se do pohárové Evropy neprobojovaly. V Poháru ČSA obsadily až dělené třetí místo,...

15. 8. 2019
TOPlist