FacebookYoutubeInstagram

Šnečice se naladily před čtvrtfinále

Kunovice Softbal 19. 9. 2019
Šnečice se naladily před čtvrtfinále
Foto: sal

Extraligové softbalistky Snails Kunovice mají před play-off neuvěřitelnou fazonu! V posledním hracím víkendu základní části dokonce deklasovaly jejího vítěze Joudrs Praha, kterému povolily pouhé dva body. Vítěznou sérii tak prodloužily na devět zápasů a ve čtvrtfinále pravděpodobně vyzvou Storms Řepy.

Čtyři zápasy, čtyři výhry rozdílem a skóre 35:2! Takovou bilancí se rozloučily se základní částí svěřenky kouče Pavla Křiváka. „Finiš neměl chybu, soupeřkám jsme nepovolili vůbec nic. Holkám po příchodu americké nadhazovačky Ray obrovsky stouplo sebevědomí, získaly klid na pálce, který proměňují v body,“ neskrýval spokojenost Křivák.

KUNOVICE - Tempo Praha 12:0 a 7:0

Pražanky nepřivezly na Mlatevňu první nadhazovačku a nestačily se divit. První duel Kunovjanky ukončily po čtvrté směně, odvetu po páté. „Holky předvedly jedinečný výkon v obraně i v útoku, ať už soupeřky nasadily jakoukoliv nadhazovačku, byly bezmocné,“ uvedl Křivák.

KUNOVICE - Joudrs Praha 7:0 a 9:2

Šnečice dlouho zvažovaly, jestli proti jistému vítězi základní části nasadí Ray, ale nakonec letní posilu nenechaly sedět na lavičce a podle Křiváka udělaly dobře.

„Jen, ať soupeřky ví, co je čeká, ať se nás bojí,“ říká s úsměvem zkušený kouč. Američanka udržela Joudrs na uzdě a stejně jako proti Tempo se postarala o dvojí vítězství rozdílem. Stejskalová se navíc blýskla homerunem.

Kunovjanky tak jdou do play-off ze třetího místa a mají právo výběru soupeře na pátém nebo šestém místě. „Asi ukážeme na Storms Řepy,“ poodhalil Křivák. Čtvrtfinále se hraje na dva vítězné zápasy, série začíná v sobotu v Praze, druhý a případný třetí zápas je na programu v neděli v Kunovicích.

KUNOVICE: Ray, Rampáčková, Slaninková, Gunišová, Kubicová, Stejskalová, Mlýnková, Húsková, Hlaváčková, Kaindl, Bettstein, Chládecká, Mešťanová, Phamová.

Autor: ceh

Vaše názory

Šnečice vyplenily Prahu!

Kunovice

Šnečice vyplenily Prahu!

Až v předposledním hracím víkendu základní části extraligové softbalistky Snails Kunovice zaznamenaly stoprocentní bilanci, když si do...

12. 9. 2019
Šnečice před play-off posílila Američanka Ray!

Kunovice

Šnečice před play-off posílila Američanka Ray!

I když už mají play-off na 99 procent v kapse, nesedí se založenýma rukama! Extraligové softbalistky Snails...

5. 9. 2019
Šnečice do pohárové Evropy neprolezly, nestačily na Žraloky

Kunovice

Šnečice do pohárové Evropy neprolezly, nestačily na Žraloky

Extraligové softbalistky Snails Kunovice se do pohárové Evropy neprobojovaly. V Poháru ČSA obsadily až dělené třetí místo,...

15. 8. 2019
Výhru zařídil homerun Mlýnkové

Kunovice

Výhru zařídil homerun Mlýnkové

Extraligové softbalistky Snails Kunovice udělaly tlustou čáru za jarní částí sezony, po které drží v devítičlenném pelotonu...

20. 6. 2019
TOPlist