FacebookYoutubeInstagram

Šnečice vyplenily Prahu!

Kunovice Softbal 12. 9. 2019
Šnečice vyplenily Prahu!
Foto: sal

Až v předposledním hracím víkendu základní části extraligové softbalistky Snails Kunovice zaznamenaly stoprocentní bilanci, když si do tabulky připsaly čtyři vítězství. A nutno podotknout, že v pravý čas. S pražskými Eagles šlo totiž o strategické třetí místo.

Eagles Praha - KUNOVICE 1:3

Zápas byl nevídaným soubojem obran, které za sedm směn nepovolily ani bod. O vítězi tak rozhodlo až druhé prodloužení, ve kterém Kunovjanky daly třemi doběhy. Soupeřky už pouze korigovaly. „Škoda, už jsme měli rozhodnout dříve, ale nechali jsme hodně hráček na metách. Výborný výkon podala na nadhozu Američanka Ray, která si tak odbyla vítěznou premiéru,“ uvedl Pavel Křivák, kouč Kunovic.

Eagles Praha - KUNOVICE 2:7

Odveta už byla jednoznačnou záležitostí Snails, které se rychle ujaly vedení 4:0. Pražanky sice dvěma doběhy snížily, ale víc už jim pozorná obrana šnečic nedovolila. „Vítězný double s Eagles znamená, že jsme před soupeřky poskočili na třetí místo, ze kterého si můžeme vybrat soupeře pro play-off, umístěného na pátém nebo šestém místě,“ těší Křiváka.

Čechie Praha - KUNOVICE 2:5

Pražanky jsou sice nejslabším týmem extraligy, ale v sobotu si vyšláply na Tempo Praha a zuby si brousily i na Kunovice. Jenže si je jen a jen vylámaly… „Zápas jsme měli jasně pod kontrolou, dva doběhy jsou dobrou vizitkou obrany,“ uvedl zkušený kouč, který na nadhoz opět poslal letní posilu Ray. „Její nadhozy jsou pestré a hlavně rychlejší, což není pro pálkařky jednoduché,“ dodal Křivák.

Čechie Praha - KUNOVICE 4:6

V posledním vystoupení se podruhé o víkendu postavila na prkno Rampáčková a navázala na výkon Ray. Pražanky opět celý zápas jen dotahovaly. „V závěru jsme je už drželi na uzdě, neobsadily jedinou metu,“ poznamenal lodivod.

KUNOVICE: Ray, Rampáčková, Slaninková, Gunišová, Húsková, Mlýnková, Mešťanová, Stejskalová, Chládecká, Hlaváčková, Mitáčková.

Autor: ceh

Vaše názory

Šnečice před play-off posílila Američanka Ray!

Kunovice

Šnečice před play-off posílila Američanka Ray!

I když už mají play-off na 99 procent v kapse, nesedí se založenýma rukama! Extraligové softbalistky Snails...

5. 9. 2019
Šnečice do pohárové Evropy neprolezly, nestačily na Žraloky

Kunovice

Šnečice do pohárové Evropy neprolezly, nestačily na Žraloky

Extraligové softbalistky Snails Kunovice se do pohárové Evropy neprobojovaly. V Poháru ČSA obsadily až dělené třetí místo,...

15. 8. 2019
Výhru zařídil homerun Mlýnkové

Kunovice

Výhru zařídil homerun Mlýnkové

Extraligové softbalistky Snails Kunovice udělaly tlustou čáru za jarní částí sezony, po které drží v devítičlenném pelotonu...

20. 6. 2019
Končí, stříbro z Euroligy neobhájí!

Kunovice

Končí, stříbro z Euroligy neobhájí!

Softbalistky Snails Kunovice stříbrné medaile v Eurolize neobhájí! Tým z Mlatevni totiž obsadil po v konečném účtování...

11. 6. 2019
TOPlist