FacebookYoutubeInstagram

Brodem zněly legendární hity

Uherský Brod Společnost 11. 7. 2019
Brodem zněly legendární hity

Český Kurt Cobain.

Foto: Katka MAHĎÁKOVÁ

Český Freddie Mercury nadchnul přítomné publikum

Další ročník Brodfestu v Uherském Brodě přilákal na stadion TJ Sokol davy návštěvníků. Lákadlem byl zajímavý hudební program složený z výborných revivalových kapel.

Tím největším lákadlem byla skupina Queenie, která je právem označována za nejlepší revival skupiny Queen nejen v Česku, ale i na světě. Legendární hity Queen si společně s kapelou zazpívali snad všichni. Po koncertě pak na českého Freddie Mercuryho čekaly fotky chtivé fanynky.

"Je to součást show a my si diváků vážíme, a proto se jim věnujeme. Má to samozřejmě určité hranice, ale pokud se ti lidé chovají slušně, tak to vůbec není problém, a pokud zrovna někam nespěcháme a nepřejíždíme na jiný koncert nebo je dlouhá cesta, tak si ten čas velice rádi uděláme," zkonstatoval český Freddie Mercury Michael Kluch. Celá kapela se teď chystá na velkou akci do švýcarského města Montreux na legendární festival Montreux Jazz Festival, na kterém vystupovaly snad všechny největší světové hvězdy.

"Je to velmi legendární festival, hráli tu snad všichni, kdo něco znamenají, a my tam letos máme možnost vystoupit také. Moc nás to těší a rádi se s tím momentálně chlubíme, ale zůstáváme nohama na zemi, protože to, co je dnes, nemusí být zítra a my zkrátka uděláme vše pro to, aby to, co je dnes, bylo i zítra," dodal Michael. Queenie doplnily ještě revivalové kapely skupin Lucie, Nirvana a Nightwish. Letošní ročník Brodfestu nasadil vysokou laťku a pořadatelé již teď přemýšlejí, jaký program zvolit na příští ročník a sami přiznávají, že to po letošním velmi kvalitním ročníku bude velká výzva

Autor: KM

Vaše názory

Stříbrný starosta Nesovic!

Staré Hutě

Stříbrný starosta Nesovic!

Šestý ročník tragačových závodů byl extrémně vytížený. Účastnilo se ho 35 závodníků, z toho 8 dětí. Celá...

10. 7. 2019
Pohádky kočovníků se hemžily čerty

Slovácko

Pohádky kočovníků se hemžily čerty

To se obzvláště v dnešní době hned tak nevidí, aby si parta okolo principála Pavla Růžičky, složená...

10. 7. 2019
Šumičtí hasiči mají nový prapor!

Šumice

Šumičtí hasiči mají nový prapor!

Prodloužený víkend se v obci Šumice nesl ve slavnostním duchu. Sbor dobrovolných hasičů u příležitosti 125. výročí...

9. 7. 2019
Smraďavka žije!

Velehrad

Smraďavka žije!

Řízkománií odstartoval maraton letních diskoték pro mladé tanečníky v Lázních Leopoldov. Každé úterý a čtvrtek budou patřit...

9. 7. 2019
TOPlist