FacebookYoutubeInstagram

Cafe21 k narozeninám dostalo dětský koutek

Uherské Hradiště Společnost 8. 9. 2019
Cafe21 k narozeninám dostalo dětský koutek

Nový dětský koutek byl realizován díky úspěšnému crowdfundingovému projektu na portále Hithit.cz. Projekt byl spuštěn na jaře a díky podpoře 131 lidí se během dvou měsíců podařilo vybrat 70 663 Kč!

Foto: pas

Děti jsou zde vítány!

Komunitní kavárna v centru Uherského Hradiště - Cafe 21 - v pátek oslavila třetí narozeniny. Mezi oslavenci nechyběl ani starosta Stanislav Blaha, který stál u zrodu tohoto příjemného místa. "Kavárna je daleko živelnější než v minulosti," poznamenal starosta a dodal: "Třetí narozeniny Cafe 21 jsou dobrým důvodem udělat něco pro tříleté. Nový dětský koutek to podtrhuje!"

Právě první muž královského města společně s místostarostou Čestmírem Boudou a trojlístkem největších sponzorů přestřihli pásku a uvedli nový dětský koutek do života.

"Jsme stálými hosty na kafíčko i zákusek. Cítíme se tady dobře a věříme, že další projekty na sebe nenechají dlouho čekat," pronesla radní Pavlína Jagošová v zastoupení svého manžela, jehož firma investovala nejvyšší částku do pořízení dětského koutku. "Jsem rád, že máme další místo, kde děti jsou vítány a ne vyháněny," doplnil další štědrý donátor Jaromír Dvořáček, který přišel i s malým synem.

Jakmile zazpívala Renata, jedna z hendikepovaných spolupracovnic Cafe 21, kmotři sfoukli svíčky na ovocném dortu a rozjel se bohatý doprovodný program pro všechny přítomné, kde převahu tradičně tvořily maminky s dětmi.

Autor: pas

Vaše názory

Jsme tu pro všechny, kteří si slavnosti chtějí užít

Uherské Hradiště

Jsme tu pro všechny, kteří si slavnosti chtějí užít

Rozhovor s Antonínem Machem, ředitelem Klubu kultury, který je hlavním pořadatelem Slováckých slavností vína a otevřených památek...

6. 9. 2019
Hody ve Véskách vedl stárek z Mařatic

Vésky

Hody ve Véskách vedl stárek z Mařatic

Ve Véskách se konaly tradiční hody s právem o týden dříve než u sousedů v Sadech. Letos...

6. 9. 2019
Hody bez stárků, zato s dobrou náladou a novým beranem

Uherské Hradiště - Sady

Hody bez stárků, zato s dobrou náladou a novým beranem

Městská část Sady uspořádala další slovácké krojové hody s právem. Hodový víkend doprovázelo tropické počasí, které ovšem...

5. 9. 2019
Školní rok začal i v ACADEMIC SCHOOL

Uherské Hradiště

Školní rok začal i v ACADEMIC SCHOOL

V pondělí 2. září 2019 se konalo v kině Hvězda v Uherském Hradišti velké slavnostní zahájení školního...

4. 9. 2019
TOPlist