FacebookYoutubeInstagram

Hasiči představili nové medaile za sport a výcvik

Kunovice Společnost 13. 3. 2018
Hasiči představili nové medaile za sport a výcvik

Starosta OSH UH Václav Holásek předal medaili Stanislavu Mošťkovi z SDH Vlčnov, blahopřeje Lukáš Snopek, vedoucí mládeže.

Foto: MD

Na každoročním shromáždění představitelů SDH okresu Uherské Hradiště v Kunovicích byly poprvé představeny nové medaile OSH "Za sport a výcvik".

"Získat ji mohou vedoucí za svoji víceletou činnost s mládeží a mladí hasiči za mimořádnou činnost nebo mimořádné výkony," prozradila Naděžda Dyčková, pracovnice Okresního sdružení hasičů okresu Uherské Hradiště. Tyto medaile, které vytvořil Bohuslav Cerman z Horní Roveně, si našly v pátek v kunovickém sále na Pálenici šest prvních majitelů.

Z rukou starosty OSH Uh. Hradiště Václava Holáska je převzali Václav Kotačka a Martin Řezníček, oba z SDH St. Město, Stanislav Moštěk z SDH Vlčnov, Oldřich Krč z SDH Záhorovice, Petr Kostrůnek z SDH Ostr. Nová Ves a Naděžda Dyčková z SDH Kunovice.

"Jedná se o vedoucí a členy Odborné rady mládeže, kteří více jak dvacet let pracují s dětmi, ale i mladé vedoucí jako Petr Kostrhůnek, který se podílel na připravě knížky pro mladé hasiče o hasičských specializacích," vysvětlila členka rady mládeže.

Autor: pas

Vaše názory

Košt slaví čtyřicet let!

Popovice

Košt slaví čtyřicet let!

Pro milovníky vína připravili popovičtí vinaři opět košt tohoto unikátního moku. Letos slaví výstava vín v obci...

12. 3. 2018
Popelka se sťala na koštu!

Vlčnov

Popelka se sťala na koštu!

Vlčnovští pěvci oslavili o víkendu patnácté narozeniny. Pogratulovat mužskému sboru přijela spousta hostů. Sami oslavenci také na...

12. 3. 2018
Konečně ples na domácí půdě

Uherské Hradiště

Konečně ples na domácí půdě

Do prostor Klubu kultury v Uherském Hradišti zavítal už devátý Reprezentační ples Fakulty logistiky a krizového řízení...

10. 3. 2018
Dlouhá tradice pořád nepřerušená

Osvětimany

Dlouhá tradice pořád nepřerušená

Více než dvacetiletá tradice dětských karnevalů v Osvětimanech nebyla přerušena ani letos. Tentokrát karneval pořádal Klub žen,...

9. 3. 2018
TOPlist