FacebookYoutubeInstagram

Hitem byly Betlémské šaty

Ostrožská Nová Ves Společnost 11. 12. 2016
Hitem byly Betlémské šaty
Foto: adel

Tradiční přehlídka pomohla dobré věci

Ostrožská Nová Ves bezmála po roce opět ožila módou a lidmi dobrého srdce. Adventní večer módní návrhářky Marie Zelené se ve slovácké obci stal zaběhlou a oblíbenou událostí, která kromě radosti přináší osvětu v oblasti posledních trendů v oblékání.

Na mole třetího ročníku adventního večera se vedle Marie Zelené představila velká spousta jejích přátel, kteří nezapomínají, jak důležité je být nápomocný. Tříhodinový maraton módy, umění a dětských úsměvů odstartoval vnouček vizážistky sezóny a rodačky z Ostrožské Nové Vsi Tomáš Hrnčíř. Slovo vzápětí, leč nerad, předal hlavnímu moderátorovi Miroslavu Šimůnkovi, kterému po úvodních oficialitách nebránilo nic v tom, aby na molo vpustil modelky. Kolekci Černý anděl, která otevřela celý večer, ze skic do reality převedla její autorka Ivon Leitner. Trochu mužského elementu mezi modelky vnesla kolekce Fever předního českého návrháře Luďka Hanáka.

Aby poslední módní výstřelky publikum nezahltily, proložila je hudební vystoupení třech zpěváků a kamarádů Marie Zelené. S písněmi světoznámých interpretů přišli ve svém podání Tereza Hůsková, Domenico Martucci a Hana Borkovcová, která si pro diváky připravila malý dárek v podobě vlastního CD. Symbolem večera se staly také dvě organizace, které podpořily návrhářkou vybrané děti. Korunka Luhačovice darovala částku dvaceti tisíc korun Haně Botkové léčící se z těžké autonehody. Tutéž částku věnovala nadace VIAIVA sedmileté Marušce, kterou ve třech letech postihlo vážné mozkové onemocnění.

Závěrem Marie Zelená představila novou kolekci večerních modelů doplněných o květinové vazby Carmen-flora. Specialitou návrhářky jsou šaty s poselstvím. Letos představila Betlémské šaty, jež malovala Jana Mikulcová a posvětil papež František.

Autor: adel

Vaše názory

Dolinečka natočí vůbec první cédéčko

Staré Město

Dolinečka natočí vůbec první cédéčko

Dětský soubor Dolinečka natočil v rámci oslav 60. výročí založení souboru vůbec první CD ve své historii....

11. 12. 2016
Ženy proměnily kašnu v adventní věnec!

Tučapy

Ženy proměnily kašnu v adventní věnec!

Tučapské ženy vytvořily největší adventní věnec na Slovácku! Včera na něm zapálily druhou svíčku. Neobvyklý symbol adventu...

10. 12. 2016
Adventní čas na Rochusu

Uherské Hradiště

Adventní čas na Rochusu

Vyrobit si vlastní vánoční ozdobu, nazdobit perníček, nebo potkat Mikuláše a jeho družinu. Nejen tohle mohli zažít...

10. 12. 2016
Kniha Jak chutná Slovácko získala prestižní ocenění

Bystřice pod Lopeníkem

Kniha Jak chutná Slovácko získala prestižní ocenění

Na 18. ročníku mezinárodního televizního a rozhlasového festivalu o gastronomii Znojemský hrozen byly oceněny kuchařské knihy. V...

9. 12. 2016
TOPlist