FacebookYoutubeInstagram

Hvězdy tančily také na plesu města

Uherské Hradiště Společnost 22. 1. 2020
Hvězdy tančily také na plesu města

Dvacátý devátý ročník reprezentačního plesu města Uherského Hradiště nabídl nečekané zážitky a velká překvapení. Skoro by se dalo říct, že byl tento ples jakousi předzvěstí toho, jak by mohl být příští jubilejní ročník velkolepě směřován.
Opět po roce plesovou sezónu v Uherském Hradišti zahájil ten nejprestižní ples, Ples města Uherské Hradiště. Už ve vestibulu Klubu kultury účastníky vítaly živé sochy Marilyn Monroe a Charlie Chaplina s improvizovanými a vtipnými scénkami. Po vstupu do sálu byl každý oslněn znovu proměněnou výzdobou sálu, doplněnou nově o květinovou výzdobu.

Navození atmosféry se ujal Slovácký komorního orchestru. Ples úderem osmé hodiny zahájil starosta královského města Stanislav Blaha společně s průvodkyní večera, moderátorkou České televize Danielou Písařovicovou. „Je zde báječná atmosféra. Jde vidět, že se lidé na tento ples opravdu těší. Udělalo mi velkou radost, že návštěvníci při prvním pobídnutí k tanci okamžitě zaplnili taneční parket,“ prozradila Písařovicová.

Po slavnostním přípitku a předtančení TK Rokaso na píseň Srdce nehasnou od Karla Gotta volně navázal Slovácký komorní orchestr. Ten posléze vystřídala skvělá brněnská kapela Party Leaders s výběrem těch největších plesových hitů. Pro milovníky folkloru v malém sále hrála Harafica. Hosté si tak při degustaci vín mohli zazpívat i nějakou tu lidovou píseň.

Taneční parket byl na chvíli vyhrazen k obdivu všem pouze pro juniorské mistry České republiky Matyáše Grossmanna s Lindou Ondrušovou, kteří předvedli ukázku latinskoamerických tanců.

Hudebním překvapením byl návrat do minulosti s The Backwards, revivalovou kapelou Beatles. Kromě bohatého kulturního programu byla přichystána tombola ve stylu okamžité výhry. Ovšem hřebem večera se stalo losování velké tomboly, jež byla pro letošní rok opravdu více než bohatá. Po rozdání dvaceti devíti cen již byl parket vyhrazen čistě volné zábavě pokračující do pozdních večerních hodin.

Čtěte více
Autor: adel

Vaše názory

Pochod Okolo Břestecké skaly byl věnován Vojtovi Rosůlkovi

Břestek

Pochod Okolo Břestecké skaly byl věnován Vojtovi Rosůlkovi

Letošní pochod Okolo Břestecké skaly nesl vzpomínku na turistického a horolezeckého matadora a fotografa Vojtu Rosůlka ze...

21. 1. 2020
Šampionem Jaromír Klečka

Nedakonice

Šampionem Jaromír Klečka

Milovníci pálenky z Kostelan nad Moravou doslova drancovali ceny na třetím ročníku koštu slováckých pálenek v Nedakonicích!...

21. 1. 2020
Tři třídy deváťáků vstoupily do tanečního světa

Staré Město

Tři třídy deváťáků vstoupily do tanečního světa

Ples Základní školy ve Starém Městě si získal velkou oblibu díky propracovaným polonézám žáků devátých tříd, pro...

20. 1. 2020
Úprka míří do Paříže

Uherské Hradiště

Úprka míří do Paříže

Joža Úprka by měl určitě radost. V neděli uběhlo rovných osmdesát let od úmrtí nejvýznamnějšího malíře Moravského...

17. 1. 2020

Související

Uherské Hradiště - Sady

Psohlavcům je 100 let, oslavy zahájili plesem

Psohlavci, uherskohradišťští skauti, letos slaví 100 let od chvíle, kdy na území města proběhla první skautská schůzka...

Salaš

Kouzelník vyčaroval z krabice starostu salašských hasičů

Na návštěvníky hasičského plesu na Salaši čekal večer plný překvapení. Kromě bohaté tomboly s 213 lákavými cenami...

Bánov

Charitní ples nabídl několik hudebních žánrů

Dechová hudba, cimbálová muzika, diskotéka i folklorní soubor bavily návštěvníky Charitního plesu v Bánově. Ten se konal...

Uherské Hradiště

Kdo nepřišel, propásl ples sezony

Měsíc únor bývá jednou za čtyři roky velmi originální měsícem, který dostane den navíc. Právě tohoto dne...

TOPlist