FacebookYoutubeInstagram

Na Kašpárka pogovali hlavně rodiče

Holešov Společnost 19. 6. 2017
Na Kašpárka pogovali hlavně rodiče
Foto: Jan Salač

Matěj Rupert ukázal regatový zadek!

„Tati, prosím tě, nech toho...“ styděl se za svého rozvášněného tátu dvanáctiletý Jakub Tomešek ze Zlína. „Pogujte všichni, žijeme jen jednou!“ hecoval dav fanoušků Kašpárek v rohlíku. Děti užasle zíraly na pódium, stydlivě pak do publika na své „pogující“ tatíky a rozjařené maminky... "Kašpárek byl fakt odvaz, to se musí nechat,“ udobřuje si synka Jakubův táta Tomáš. Další odvaz čekal na fanoušky Monkey Business, když rozjařený zpěvák Matěj Rupert při vtipném pódiovém striptýzu ukázal publiku zadek v trenkách s logem Holešovské regaty! To, že je špičkový zpěvák a šoumen, dokázal jak při koncertu, tak při ruském rapování či podání árie z Pucciniho opery - Vincerò!

Vojta Dyk s B-Side Bandem a barem na pódiu divokou atmosféru Regaty jen umocnil. Všichni návštěvníci, účinkující a hlavně pořadatelé bojovali s mizerným počasím, ale i před prudké ochlazení a deštivo měl největší rodinný festival skvělou úroveň. „Jsem tady poprvé a žasnu nad propracovaností, prostředím, rodinným zázemím a super pestrým programem. Regata mě dostala, ode dneška jsem její velký fanoušek,“ říká Petr Zderčík z Uh. Hradiště, který přijel se ženou Elen a dvěma dětmi.   

Počasí s letošním festivalem zamávalo. Nejhorší byl deštivý pátek - fanoušci Olympiku i Katapultu však nejsou z cukru a koncerty si užili i s deštníky a pláštěnkami. Sobota byla o mnoho lepší, takže podle plánu i přes chladno proběhla soutěž plavidel - vyhrál nádherný Kombajn, přejezd přes lávku obhájil loňský vítěz Pavel Polách ze Zlína. 

Autor: IVA PAŠKOVÁ

Vaše názory

Senátor kmotrem

Babice

Senátor kmotrem

Jaké bylo 20. století v Babicích? Odpověď na tuto docela těžkou otázku dala knížka, jejíž slavnostní křest...

16. 6. 2017
Nedachlebická bitva o vysílač

Nedachlebice

Nedachlebická bitva o vysílač

Zástupy dětí čekaly i dlouhou dobu na to, aby si mohly zkusit na čas objet dráhu s...

16. 6. 2017
Brodská kytaristka vyhrála v Kyjově

Kyjov

Brodská kytaristka vyhrála v Kyjově

Po Lindě Karlíkové, která vyhrála hudební část soutěže Kyjov hledá talent v loňském roce, si prvenství z...

15. 6. 2017
Olympiádu zahájil nejrychlejší Čech

Uherské Hradiště

Olympiádu zahájil nejrychlejší Čech

V Uherském Hradišti vzplál po roce olympijský oheň. O zahájení třiadvacátého ročníku Sportovních her dětí mateřských škol...

15. 6. 2017
TOPlist