FacebookYoutubeInstagram

Ohňová show Whitin Temptation ozářila Beskydy

Vizovice Společnost 19. 7. 2019
Ohňová show Whitin Temptation ozářila Beskydy
Foto: pas

S festivalem Masters of Rock, čtyřdenní přehlídkou nejlepších rockových a metalových kapel, si letošní rok pohrávalo počasí. Díky dešti a pestrobarevným pláštěnkám fanoušci nebyli jen přelévající se černou řekou. Poslední den se na promáčené metalisty usmálo slunko.

I přes rozmary počasí si dvacet tisíc návštěvníků vychutnalo 77 kapel z 15 zemí světa. Spousta z nich se přišla pochlubit novými alby!

Neskutečná byla ohňová show během koncertu kapely Whitin Temptation či duet nizozemské zpěvačky Sharon den Adel s Tarjou Turunen, která o hodinu dříve dokázala zářit na pódiu i v pořádných „šteklích“. Životní zážitek přinesla Sharon mladičké dánské studentce lingvistiky, kterou si z publika vytáhla na pódium.  

Publikum uchvátil výpravný dvouhodinový koncert projektu Avantasia, kde se na pódiu s ukecaným a charismatickým Tobiasem Sametem vystřídala desítka zpěváků. Zážitkem byli novodobí ateisté z Eluveitie, retro vystoupení kapel Uriah Heep nebo Gamma Ray, trojlístkové vystoupení Rage s filharmonií, ... Šílenou show předvedli Saltatio Mortis, kteří z pódia odešli hrát mezi lidi. Skvělá byla festivalová premiéra démonických blackmetalistů Dimmu Borgir, páni převleků Steel Panther nebo zpěvná tečka Dream Theater. Naprosto strhující vystoupení nabídla Noora Louhimo v zádech s finskou bandou Battle Beast. Takový pohybový zápřah od blonďaté čertice nikdo nečekal!

Na hlavním podiu se nakonec představily tři české kapely, národní jazyk vévodil produkcím na nedaleké „béčkové“ stage.

Návštěvníci Masters of Rock se kromě muziky bavili i střelbou, krocením býka, bubnováním nebo jumpingem. Mraveniště lidí oděných do černé barvy se hemžilo nejen v areálu likérky, ale žily celé Vizovice!

Autor: pas

Vaše názory

Jubilejní Slunce rozzářil Vašek Neckář

Strážnice

Jubilejní Slunce rozzářil Vašek Neckář

Jubilejní 20. ročník hudebního Festivalu Slunce přinesl spoustu muziky, legend, tance, hřejivých slov i legrace. „Připadám si...

17. 7. 2019
Počasí kovářům přálo

hrad Buchlov

Počasí kovářům přálo

Ani vrtochy víkendového počasí neodradily stovky návštěvníků, kteří zamířili na hrad Buchlov, aby byli svědky umu kovářů...

15. 7. 2019
Byl jsem podivínem v teplácích, směje se Hanzi

Velehrad

Byl jsem podivínem v teplácích, směje se Hanzi

Na parkouristu, který se řítí městem, přeskakuje lavičky, zábradlí, zdi a létá nad střechami domů, je fascinující...

13. 7. 2019
Hana Ulrychová: Koncerty jsou pro mě úplně nejvíc!

Velehrad

Hana Ulrychová: Koncerty jsou pro mě úplně nejvíc!

Sourozenci Petr a Hana Ulrychovi slaví rok plný významných jubileí. Zpěvák, skladatel a textař Petr Ulrych oslavil...

12. 7. 2019
TOPlist