FacebookYoutubeInstagram

Pojďte ven s Akropolisem

Kunovice Společnost 26. 6. 2019
Pojďte ven s Akropolisem
Foto: Marie Novotná
Inzerce

V neděli 16. června v odpoledních hodinách se v kunovickém Areálu Jízdy králů rozezněla taneční hudba. Svá vystoupení zde měly děti z kroužků a školek rodinného centra Akropolis. Už od patnácté hodiny na pódiu ukazovaly to, co se za celý rok naučily. Celý program měl velkou dynamiku, děti z jednotlivých kroužků se střídaly po 4 minutách, proto se bylo rozhodně na co dívat. Předvedly se nejmenší děti, které vystupovaly spolu s rodiči, děti z miniškolky Rolnička a děti různých věkových kategorií předvádějící choreografie z aerobiku a street dance.

K dobré náladě nejen mezi diváky, ale i vystupujícími zcela jistě přispěla i Bára Dojčár Majíčková, která celým programem velmi citlivě provázela.

Počasí vyšlo na jedničku a stovky diváků nejen z řad rodičů a prarodičů si odpoledne v Kunovicích opravdu užily. Všem dětem i lektorům se vystoupení opravdu povedla, všichni za celý rok odvedli velký kus práce a za to jim patří velké poděkování.

A protože Pojďte ven s Akropolisem vyšlo tentokrát na Den otců, tak si pro ně maminky připravily závěrečný tanec, kterým všem přítomným tatínkům vyjádřily svou lásku!

Autor: vrt

Vaše názory

Regatu ovládl King Kong a Včelka Mája

Holešov

Regatu ovládl King Kong a Včelka Mája

Víkendu vládl devátý ročník rodinného festivalu Holešovská Regata. Jako každý rok byl i letos festival dvoudenní a...

25. 6. 2019
Svítilo sluníčko i dětská očka

Uherské Hradiště

Svítilo sluníčko i dětská očka

Hradišťské sluníčko, týdenní minifestival k podpoře dětského čtení, přineslo krom vyhlášení výsledků dětské literární soutěže i letos...

25. 6. 2019
Deváťáci v Dolněmčí zdobili školu

Dolní Němčí

Deváťáci v Dolněmčí zdobili školu

Nivnická krojová výšivka zdobí jeden z pilířů na chodbě Základní školy v Dolním Němčí. Na této krojové...

24. 6. 2019
Svatojánský oheň zářil nad Pitínem

Pitín

Svatojánský oheň zářil nad Pitínem

O letním slunovratu se nad Pitínem rozhořel Svatojánský oheň na Jahodiskách. Pitěnská beseda již čtvrtým rokem připravila...

24. 6. 2019
TOPlist