FacebookYoutubeInstagram

„Prostě boží, boží, boží, boží!“

Uherský Brod Společnost 16. 4. 2019
„Prostě boží, boží, boží, boží!“
Foto: KM

Grebík trénuje v koupelně i v ložnici

Unikátní parta skvělých muzikantů se sešla na jednom pódiu, aby společně s Honzou Grebíkem oslavila jeho 20 let na hudební scéně. A jak jinak oslavit takové výročí než koncertem. Honzu v tento velký den doprovodila opravdu velká hudební jména, Ivo Ledabyl, Ondra Filák, Pavel Březina, Dominik Kopečný, Vojta Palisa a několik písniček si s ním zahrál i jeho bývalý kolega z kapely Praetorian Marek Vajdík.

Během koncertu zazněly hity, které složil sám Honza, nebo se na nich alespoň autorsky podílel. Koncert se opravdu vydařil a na závěr se ve foyer uherskobrodského Domu kultury rozjel ten správný mejdan. Publikum si koncert užívalo stejně jako muzikanti na pódiu, kteří museli ještě dvakrát přidávat, než je fanoušci pustili z pódia. „První dojmy jsou naprosto fantastické, skvělé, úžasné. Přišlo strašně moc lidí, parádně nás podpořili a byli v tom s námi, vydržel mi hlas i přesto, že jsem den před koncertem onemocněl. Prostě boží, boží, boží, boží,“ nešetřil nadšením těsně po koncertě Honza Grebík, který, jak sám dodává, má v plánu další projekty a pokud by se to podařilo, tak i se stejnou excelentní hudební sestavou.

Honzu přišla podpořit celá jeho rodina včetně jeho dětí a partnerky Lucie, která byla po koncertě stejně nadšená jako její partner. „Koncert byl výborný, jsem nadšená. Bylo to fakt krásné,“ pochválila Lucka, která přiznala, že život s muzikantem je občas náročný, ale už si za ty roky zvykla. „Honza zpívá každý den, neustále. Hlavně v koupelně a nejvíc ho to baví v ložnici, když ležíme a já se chci dívat zrovna na nějaký zajímavý film, tak mi u toho začne brnkat na kytaru a zpívat,“ dodala s úsměvem Lucka, která sama čeká, až jí Honza složí nějakou písničku. „Pro všechny ostatní už písničku složil, ale pro mě ještě žádnou. Takže čekám, Jeníčku,“ dodala se smíchem.

Autor: KM

Vaše názory

Komorní hru v kraji převálcovala ZUŠ Slovácko!

Uherské Hradiště

Komorní hru v kraji převálcovala ZUŠ Slovácko!

Každoroční soutěžní klání základních uměleckých škol má za sebou krajská kola. Tento rok se žáci ZUŠ Slovácko...

15. 4. 2019
V Sadech ochutnávali i likér z Chorvatska

Uherské Hradiště - Sady

V Sadech ochutnávali i likér z Chorvatska

Milovníci kvalitních destilátů zaplnili kulturní dům v Sadech, aby ochutnali to nejlepší v rámci osmnáctého ročníku koštu...

15. 4. 2019
Práce s mladými hasiči je na výborné úrovni

Uherské Hradiště

Práce s mladými hasiči je na výborné úrovni

Každým rokem se dobrovolní hasiči scházejí k tomu, aby bilancovali uplynulý rok. Letos se okresní sdružení hasičů...

15. 4. 2019
Dílo Joži Uprky na jednom místě

Uherské Hradiště

Dílo Joži Uprky na jednom místě

Dílo významného malíře Moravského Slovácka Joži Uprky je v takto uceleném formátu zcela ojedinělé. Je jistě vynikajícím...

13. 4. 2019
TOPlist