FacebookYoutubeInstagram

Rocková hymna na brněnském vlakáči

Brno Společnost 31. 8. 2017
Rocková hymna na brněnském vlakáči
Foto: kul

Nátáčení klipu Husak Quartet se účastnily i kunovické tanečnice

Členky tanečního uskupení Aerobic Kunovice si zahrály v novém videoklipu skupiny Husak Quartet. Ta se v klipu objevuje na čtyřech ikonických místech města Brna, kde hraje čtyři hity čtyř světových interpretů.

Hudební cesta Brnem začíná při písni Davida Guetty pod hvězdami brněnského planetária a vede přes vylidněné hlavní nádraží, kde si protagonisté zahráli asi největší hitovku AC/DC Highway To Hell. Na nádvoří radnice je doplní kunovická skupina tanečnic v hitu od One Republic a v závěru na Moravském náměstí zapojí i své fanoušky v písničce Pharela Williamse. „Vyzvali jsme na sociálních sítích naše příznivce, aby nás přišli podpořit při natáčení. Přišlo jich více než padesát, někteří lidé se přidali z kolemjdoucích. Atmosféra, kdy se lidé zapojili do natáčení a tleskali do rytmu, byla výborná,“ říká houslista Radek Blahuš.

Tento projekt navazuje na dva roky staré natáčení videoklipu Husak Quartet, ve kterém se objevily známé brněnské dominanty. Pozitivní odezva na toto dílo pak položila základ novému hudebnímu klipu.

Autor: kul

Vaše názory

Kresta svezl nevidomého Tomáše

Zlín

Kresta svezl nevidomého Tomáše

Korunka Luhačovice a automobilový závodník Roman Kresta obdarovali před startem Barum Czech Rally Zlín handicapované sportovce. Šek...

30. 8. 2017
Děti střílely, dospělí jedli

Havřice

Děti střílely, dospělí jedli

30. 8. 2017
Noční muzeum probudil metal

Kunovice

Noční muzeum probudil metal

V pátek v nočních hodinách ožilo Letecké muzeum v Kunovicích českým metalem, říznutým rock'n'rollem. Skupina Ocelot si...

29. 8. 2017
Za pár hodin kolem světa

Pašovice

Za pár hodin kolem světa

Třicítka dětí z Pašovic zvládla za pár hodin procestovat celý svět. Ten se smrskl na čtrnáct stanovišť...

29. 8. 2017
TOPlist