FacebookYoutubeInstagram

S novou zpěvačkou přišlo drama

Buchlovice Společnost 6. 9. 2017
S novou zpěvačkou přišlo drama
Foto: adel

Čechomor těšil fanoušky i přes rozmary počasí

Ještě dvě hodiny před začátkem koncertu kapely Čechomor si mnozí návštěvníci lámali hlavu s otázkou, zda vůbec nějaký koncert bude. Celou situaci totiž začaly komplikovat blesky a silný déšť. Na štěstí pro diváky nestálo špatné počasí v cestě skvělé zábavě.

Čechomor si kromě kvalitního repertoáru zakládá i na přesnosti. S odbytím devatenácté hodiny vstoupila celá kapela na jeviště a odstartovala dvouhodinovou show. První tři písně si mohli interpreti a hlavně diváci vychutnat v suchu, situace se ovšem dramaticky změnila s nástupem nové zpěvačky Martiny Pártlové. Jen co z hrdla vyloudila první tóny, spustil se i nepřetržitý slejvák. Ten přesto nikomu na náladě neubral. Toho, že všichni diváci statečně vydrželi až do konce, si vážil i frontman kapely. „Jste statečné publikum a my vás za to máme rádi,“ prohlásil několikrát s nadšením František Černý.

Na playlistu buchlovického koncertu samozřejmě nechyběly známé pecky jako Mezi horami či Do kostela zvonili. Kapela se ovšem pochlubila i mladým bubeníkem Lukášem Pavlíkem, který si vystřihl jedinečné bubenické sólo. Čechomor je také v plném pracovním nasazení při natáčení nového alba. Proto, pro nalákání fanoušků, zazněla i žhavá novinka Nedávej mě, mamko, kterou kapela složila doslova na tělo Martině Pártlové.

Autor: adel

Vaše názory

Právo leželo na půdě přes čtyřicet roků

Sušice

Právo leželo na půdě přes čtyřicet roků

Hody v Sušicích byly obnoveny po 42 letech před sedmi lety, tedy v roce 2010. „V šedesátém...

6. 9. 2017
Miss přinesla knížky čtenářům DOBRÉHO DNE osobně!

Uherské Hradiště

Miss přinesla knížky čtenářům DOBRÉHO DNE osobně!

Uherskohradišťská rodačka Eva Čerešňáková, Česká Vicemiss 2007 a ředitelka soutěže krásy, zavítala minulý týden do naší redakce,...

5. 9. 2017
Stárci se znají už od mala

Uherské Hradiště - Sady

Stárci se znají už od mala

„Už od loňského roku jsme se těšili, že budeme stárci," nechala se slyšet Kristýna Grebeníčková, letošní mladší...

4. 9. 2017
Marquis řádil jako za mlada...

Staré Město

Marquis řádil jako za mlada...

Velkolepý, přes rok připravovaný koncert Night full of rock pod Majákem zaskočilo velmi chladné počasí. Nejzaskočenější však...

4. 9. 2017
TOPlist